Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Навіщо йому соромитися?

Serhiy Dibrov
"Головний", Господи прости, "державний санітарний лікар" розпорядився незаконно приховувати інформацію про післявакцинальні ускладнення.
Сьогодні він підписав "Постанову" №13, підпунктом 2 пункту 1 якої постановив:
"забезпечити інформування населення (роз'яснення ризиків поширення інфекційних хвороб, яким можна запобігти шляхом проведення імунопрофілактики та переваг імунопрофілактики) щодо доцільності та особливостей проведення заходів з імунопрофілактики, під час пандемії"
(орфографія і пунктуація, Господі прости, збережені)
https://tinyurl.com/yaflmt6m
Проте в Україні досі існує закон "Про захист населення від інфекційних хвороб", стаття 12 якого встановлює:
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1645-14/print
"Медичні працівники [...] зобов'язані надати об'єктивну інформацію особам, яким проводиться щеплення, або їх законним представникам про ефективність профілактичних щеплень ТА ПРО МОЖЛИВІ ПОСТВАКЦИНАЛЬНІ УСКЛАДНЕННЯ".
"Повнолітнім дієздатним громадянам профілактичні щеплення проводяться за їх згодою після надання об'єктивної інформації про щеплення, наслідки відмови від них ТА МОЖЛИВІ ПОСТВАКЦИНАЛЬНІ УСКЛАДНЕННЯ".
Ну а що? Навіщо йому соромитися? Його "постанови" взагалі юридичної сили не мають і правових наслідків не створюють, а порушувати закон будуть інші.
Тому я навіть казати не буду, що стаття 40 ЗУ "Про забезпечення...", на яку він посилається, не передбачає таких повноважень, в тому числі повноважень затверджувати санітарні норми і правила. Не передбачає навіть за справжнім Головдержсанлікарем, без лапок.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2352624.html.
Tags: беспредел, дебилы, україна, щеплення
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Спесь ещё никого до добра не доводила... или персидская игра "в крысу"...

  Костянтин Машовець Иранские аятоллы могут доиграться до того, что... Турция и Азербайджан... при поддержке "мирового сообщества" и Израиля таки…

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments