Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мєнти знову згори харчового ланцюжку

Bogdan Butkevych
Одним з найбільш тяжких і хрінових наслідків карантину став відкат до мусорської держави. І скільки зусиль знадобиться, щоб знову загнати ментівську мафію під плінтус, де їй тільки й місце - не знає ніхто. Минулого разу потрібна була Небесня Сотня...
Грьобаний коронавірус, а якщо точніше - тупі міщани, яких залякали аваков зі своїми підручними ЛОМами, дозволили мєнтам взяти якщо не повний реванш за їх поразку-2014, то, в усякому разі, знову відновити привид своєї влади.
Фактично, зараз вся країна стоїть на лічильнику у аваківців. Весь бізнес - а його більшість вже зараз працює повністю нелегально, щоб хоч якось вижити - знову змушений платити чорним налом перевертням у погонах. Які своїм звіриним чуттям чітко відчули, які широкі можливості відкриває для них ситуація, коли залякані вівці з числа отих 70 %, що досі підтримують цей грьобаний карантинний спектакль, блеють: "Бе-бе-бе, грайте нас сильніше, бо ми так боїмося". І я зараз абсолютно не про коронавірус. Знаю сотні випадків, як поліцаї займаються цілеспрямованими провокаціями, щоб посадити людей на вилку - або плати штрафи, або плати мені до кишені.
Наш карантин, окрім заборони масових заходів, за великим рахунком, не має ніякого стосунку до реальної боротьби з епідемією. Зате напряму пов'язаний з успішним прагненням авакова обілєтити всю країну, а потім, якщо що - спокійно звалити жити на свою віллу до Італії. А країна залишиться у владі тих, хто сприймає її як вівцю, яку треба постійно стригти. А паралельно - п*здити, щоб боялася. Й не забувати лякати, щоб ці побої вівця сприймала в якості піклування про неї й порятунок її від "страшної чуми".
Не можу не відмітити, як же легко серед українців прокинувся дух донощика-сексота, який отримує задоволенням нікчемної людини від того, що здає мусорам манікюрниць, кав'ярні, барбершопи. Навіть без усілякої вигоди для себе. Ні, просто мусорська держава потребує не тільки биків у формі, а й амеб-цивільних, які готові обслуговувати цих биків. Ну, бо гени 1937-го нікуди ж не поділися.
Не втомлююся згадувати прізвище негідника Єгора Шумілкіна з "Укрінформа" - типу "журналіста", який спеціально обдзвонював барбершопи й просив, щоб до нього приїхали підстригти, бо дуже треба. А потім викотив пост, де тегнув всіх, хто готовий піти йому на зустріч і відмітив всю можливу ментівню в країні. Країна має знати своїх героїв. Тим більше, він далеко не один такий - скільки ще подібної наволочі вже зробила свою чорну справу, й, напевно, сидить жере гречечку, напуваючись від дутого відчуття виконаного обов'язку стукача.
Мєнти знову згори харчового ланцюжку. Продажні, готові продати, як показав 2014, свою країну миттєво. І це те, з чим якраз не треба вчитися жити. З цим треба боротися всюди й всіма засобами. Прямо зараз.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2355391.html.
Tags: аваков, беспредел, карантин, менты, подонки, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments