Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гонконг повертається до протестів: поліція проявляє нелюдську жорстокість

Артур Харитонов почувається самотньо.
Гонконг повертається до протестів: поліція проявляє нелюдську жорстокість, серед постраждалих – помічник депутата
Близько декількох сотень людей вийшли на акцію підтримки продемократичних протестів, які розпочалися наприкінці літа 2019 року. Метою акцію було нагадати уряду, що всі 5 вимог донині актуальні, незважаючи на наміри Пекіну замилити очі ризиками коронавірусу. Також активісти виступили категорично проти гонінь проти найвидатніших демократів Гонконгу, розпочатих урядом минулого тижня.
Акція розпочалася в одному з великих ТРЦ, де активісти традиційно масово заспівали гімн Гонконгу – традиція поновилася чи не вперше після спалаху інфекції з материкового Китаю.
Через 10 хвилин після початку акції, до ТРЦ увірвалася загони поліції, що розпочали кричати про «дистанцію» та вимагати негайно припинити протест. Коли активісти почали відповідати їм гаслами «корумповані копи» та щось на кшталт «Аваков – чорт» (локалізовано для України), поліція почала виштовхувати людей з моллу та бити репортерів. За цим слідував розгін: застосовували спрей та гумові кийки.
Коли продемократичний депутат Андрю Чю, який минулоріч втратив вухо – після атаки пропекінських найманців, намагався зупинити безправ’я, поліція відштовхнула його з криками: «Він не має вуха, він не здатен чути!», тим самим легітимізуючи власні насильницькі дії. При цьому, багато поліціантів почали висміювати людину з інвалідністю, всіляко торкаючись власних вух та вигукуючи образливі речі, як «Crybully». Коли депутат відмовився відступати, продовжуючи захищати громадян, його вдарили та забризкали з перцевого балону вкрай близько до обличчя.
За депутата заступився його помічник – за це поліція жбурнула його головою об землю. У той час, коли громадяни намагалися допомогти постраждалому, поліція перешкоджала як їм, так і швидкій допомозі. У результаті помічник депутата доставлений для негайного лікування: він повністю втратив дар мови, може лиш слабко блимати очима.
Гонконгські медіа передають, що до місцевої ночі продовжувалися арешти та обшуки. Точка кількість заарештованих невідома.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2356793.html.
Tags: беспредел, гонконг, китай, левые, менты, подонки
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments