Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Чого ще не було? Штучного Чорнобиля?

Семен Семенченко
4 год · Публічно
Життя в Лондоні не дешево. Тому переселенцю з Донбасу Ренату Леонідовичу Ахметову Українська Держава повинна допомогти фінансово. До вчорашнього вечора початок допомоги планувался на 10 травня. Відключення двох блоків АЕС і зниження потужностей ще на кількох. Після цього, замість дешевої електроенергії (яку виробляють українські АЕС по 57 копійок за кіловат) будуть викуповувати електроенергію (яку виробили вугільні станції Ахметова і станції які працюють по зеленому тарифу). Більшу частину яких контролює переселенець з Донбасу з тим же прізвищем. За ціною до 5 гривень за кіловат. Тарифи автоматично піднімуться, повернуться віялові відключення, а щоб АЕС не «дали дуба» їм буде надано допомогу від Держави на десятки мільярдів. Все, по цьому чудовому плану, оплатять звичайні українські громадяни.
Так планувалося до вчора. Але щось пішло не так. Мабуть прийшли платіжки за комуналку по недавно купленому у Бельгійського короля найдорожчому маєтку в Європі. Гроші знадобилися терміново. Тому вчора о 20:05, після спрацювання автоматики від мережі був відключений атомний блок номер 3 Рівненської АЕС. Звичайно ж автоматика «спрацювала сама» і Ахметов тут ні до чого. Точно також вона «спрацьовує» щороку коли треба вирубати АЕС і почати заробляти на спалюванні вугілля в власних електростанціях. Іноді для цього використовуються «випадково забуті» ганчірки в генераторах. Наприклад як в минулому році «забули» її в Хмельницькій АЕС. Після чого стали завозити російське вугілля до Соснівки, яке ми потім зупиняли майже два місяці. Так що допомогу патріоту, меценату і просто хорошій людині все українські громадяни почали надавати вже з 20:05 29.04.20. В екстреному порядку. Тим більше що нинішній прем'єр - міністр - колишній директор Бурштинської ТЕЦ Ахметова, а в.о. міністра енергетики - співавтор схеми Роттердам плюс і добре володіють мистецтвом промислового саботажу в благих цілях.
Загалом: ліси у нас вже горіли, склади вибухали, АЕС зупинялися. Чого ще не було? Штучного Чорнобиля? Буде. Якщо будемо мовчати - дійде і до цього. Під час кризи і епідемії ваші гроші в кишені олігархам потрібніше. І для виправдання нових грабежів вони не зупиняться ні перед чим. Треба йти і приводити до тями Шмигаля, Буславець і всю «групу підтримки бідного переселенця» у владі. Якщо встигнемо під Кабмін - почнемо прямо звідти.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2359999.html.
Tags: ахметов, зеленский, подонки, прдоны, ядерна безпека
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment