Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вдалося отримати офіційні цифри МОЗ України. Вони шокують

Сьогодні, на третій день після скарги уповноваженому омбудсмена, я отримав чергову порцію інформації щодо епідеміологічних процедур, офіційно встановлених Міністерством охорони здоров'я України.
Чесно кажучи, я перебуваю в шоці. Звичайно, цю офіційну інформацію я використовую в якості доказу в суді про незаконність карантину. І я не уявляю чим її будуть крити виродки, що ввергли Україну в безодню коронавирусной істерії. Читайте і переконуйтеся самі.
Примітка. Оригінал листа МОЗ не публікується, оскільки не хочу відкривати іншій стороні всі козирі заздалегідь. Тут публікую тільки деякі цифри з отриманих. Достовірність (відповідність даним, отриманим мною в листі МОЗ) гарантую.
Отже, МОЗ повідомляє, що для оцінки епідеміологічної ситуації в Україні використовується інтенсивний показник захворюваності на грип та інші гострі респіраторні вірусні інфекції (сумарно). Тобто, для оцінки епідемічної ситуації не прийнято вилучати окремий вид вірусу (наприклад, тільки коронавірус), а оцінка проводиться виключно за сумарним показником. Тільки так оцінка вважається доцільною і адекватною.
Згідно з цим інтенсивному показнику на сезон 2019/2020 року мінімальний епідемічний поріг встановлено 476,7 на 100 000 населення (тобто, 178 762 одночасно хворіючі людини з сумарним діагнозом по всіх вірусах і грипу).
Якщо цей показник не досягнуть, вважається що в країні немає підстав оцінювати ситуацію як епідемічно небезпечну, навіть мінімально. Якщо порогу не досягнуто, згідно інтенсивному показнику, вважається що в країні нормальна (звичайна для такого сезону) ситуація, яка потребує особливих заходів.
Крім того, в Україні офіційно розрізняють наступні інтенсивності епідемічного підйому захворюваності:
- середній - від 645,0 на 100 000 (241 875 осіб по країні);
- високий - від 871,6 на 100 000 (326 850 осіб по країні);
- вкрай високий - від 995,3 на 100 000 (373 237 чоловік).
У квітні інтенсивність епідемічної ситуації знаходиться на звичайному для міжсезоння рівні і складає станом на 19 квітня 2020 року 149,5 на 100 000, що на 68,6% нижче мінімального епідемічного порогу і на 2,5% нижче, ніж в аналогічному періоді попереднього року .
Інформація щодо захворюваності на пневмонію не підлягає епідемічного контролю згідно з постановою Кабміну №157 від 21.02.2001 року.
Станом на 23 квітня в Україні протестовано на коронавірус 22 518 осіб, у яких підозрювалася зараження (були присутні симптоми і підозра контакту), з них підтвердилось 7 647, показник смертності від коронавируса в Україні не перевищує 2,5%.
Отже, резюмую. Навіть з урахуванням мега-супер-капець-якого-страшного коронавіруса в квітні 2020 року в Україні немає ніякого жаху, а епідемічна ситуація на 68,6% нижче, ніж мінімальний епідемічний поріг, і на 2,5% нижча, ніж була в минулому році. МОЗ фактично підтвердив, що немає і не було абсолютно ніяких причин не те що карантин по всій країні з ідіотськими заборонами вводити, а взагалі відхилятися від звичайного для такого сезону сценарію.
Гнів і шок. Цими двома словами описуються мої відчуття зараз. Кожна гадина, яка поставила підпис під Коронавірусним знущанням над Україною і українцями, повинна сидіти в тюрмі. Якщо ми не доб'ємося покарання для цих небувалих саботажників, ми не заслуговуємо ніякої поваги.

© Олександр Гуміров Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2361632.html.
Tags: аваков, беспредел, здоров'я, зеленский, карантин, менты, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment