Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

З французької далечини про своє існування нагадав колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка

Volodymyr Boiko
З французької далечини про своє існування нагадав колишній генеральний прокурор Руслан Рябошапка, який поділився спогадами про «справу Шеремета», а, точніше, про вікопомний брифінг 12 грудня 2019 року, де він у присутності Володимира Зеленського та Арсена Авакова обвинуватив п’ятьох підозрюваних у вбивстві російського журналіста. В інтерв’ю народному депутату Олексію Гончаренку випускник Міжнародного соломонового університету запевнив, що потрапив він на той брифінг випадково – мовляв, його запросив Аваков. І, взагалі, він тут ні до чого, у всьому винувата поліція, яка «не зібрала на той момент достатньо доказів».
Моя ж ти зая… А хто ж очолював групу прокурорів у цьому кримінальному провадженні, хто погоджував письмове повідомлення про підозру та клопотання про обрання підозрюваним запобіжного заходу? Якщо Руслан Георгійович забув, то нагадую, що розслідуванням у цій справі керував його перший заступник Віталій Касько.
12 грудня 2019 року Рябошапка на пропозицію Авакова вирішив провести брифінг з розповіддю про свої неймовірні успіхи – в ознаменування 100 днів перебування на посаді генерального прокурора. Для цього треба було когось оголосити підозрюваним та арештувати – наприклад, у «справі Шеремета».
Але оскільки прокурори з так званого «четвертого» управління, які впродовж 3 років здійснювали процесуальне керівництво в цьому кримінальному провадженні, відмовились підписувати повідомлення про підозру, то Рябошапка їх вигнав і групу прокурорів розформував. А начальнику «четвірки», себто Управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України Олександру Лукашенку, Рябошапка поставив умову – якщо він підпише підозру в «справі Шеремета», то залишиться працювати, не підпише – буде звільнений. 11 грудня 2019 року Лукашенко мав проходити третій етап атестації, атестацію йому Рябошапка переніс на 19 грудня, 12 грудня Лукашенко погодив письмове повідомлення про підозру, після чого Рябошапка його все однаково вигнав, щоби, якщо доведеться відповідати за фальсифікацію справи, було кого зробити крайнім (напевно, Руслан Георгійович щиросердно вважав, що пропрацює генеральним прокурором не менше п’яти років).
Тож маю пропозицію до Rouslan Riaboshapka: Руслане Георгійовичу, а навіщо Ви даєте інтерв’ю особам на кшталт народного депутата Гончаренка? Ви, краще, зі мною поспілкуйтесь. Запевняю, що успіх Вашого інтерв’ю в цьому випадку буде приголомшливим. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2362606.html.
Tags: аваков, бойко, дебилы, зеленский, менты, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments