Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Скидаючи маски: уряд КНР офіційно погрожує Австралії економічною розправою за «непокору»

Артур Харитонов
🇦🇺 Скидаючи маски: уряд КНР офіційно погрожує Австралії економічною розправою за «непокору» - Австралія готується до відсічі
Як Україна захищає європейський фронт світової демократії, так і Австралія є найбільшим форпостом свободи у Тихоокеанському регіоні. За останні 10 років офіційна Канберра пройшла важкий шлях від розчаруванні у Пекіні до готовності давати реальну відсіч найпідступнішій урядовій машині планети.
Після рішення Австралії розпочати офіційне розслідування щодо ролі уряду КНР у поширенні уханського коронавірусу, Пекін зірвав останні маски. У бік Зеленого континенту полилися тони бруду з боку китайської пропаганди, а дипломати заговорили тією мовою, яку зазвичай приховують у «відсталих державах зі слабкою демократією» – такою, наприклад, китайці вважають Україну.
Наприклад, очільник одного з найбільших оплотів китайської держпропаганди – «Global Times», що сміливо може конкурувати з «Россия 24», назвав Австралію «жувальною гумкою, що причепилася до чобота Китаю», а потім додав, що «треба знайти камінь, об який її треба стерти». На своїй сторінці у Weibo він зазначив, що стосунки КНР та Австралії «дуже погіршаться».
При цьому, зашкалює й нахабність китайських дипломатів у Австралії, які дозволяють собі прямі погрози та неприховане залякування австралійських громадян.
Пітер Хартчер, політичний та міжнародний редактор австралійського топ-видання «The Sydney Morning Herald», у відповідь на реактивність згортання австралійсько-китайських відносин опублікував аналітичну статтю «Китайська людина у Канберрі викриває справжнє обличчя режиму».
Без страху називаючи пандемію «made-in-China», він жорстко критикує посла КНР у Австралії Ченга за відкриті погрози торгівельного, економічного та культурного бойкоту з боку Пекіну.
Редактор посилається на слова посла для «The Australian Financial Review», який досить прямо говорить, що якщо Австралія не припинить розслідування про походження коронавірусу, - китайські гроші, китайські студенти та китайські туристи не будуть потрапляти в Австралію, а китайці швидко відмовляться від «австралійського вина та австралійської яловичини».
Посол КНР звинувачує Канберру в офіційній змові з Вашингтоном у кампанії проти Китаю, вкотре підкреслюючи, що будь-які розслідування проти Китаю «є небезпечними».
Австралійський журналіст називає три пункти, що зображують, цитата, - «тупість» китайської дипломатії:
1) Пекін відкрито проявив намір домінувати будь-якою ціною та підганяти економіку Австралії під себе будь-яким чином – до цього моменту функціонери партії завжди робили це у приватних розмовах з австралійськими політиками, не публічно;
2) Пекін нарешті проявив кволу, але ультраурапатріотичну дипломатію (редактор називає це ефектом «Воїна-вовка» - гіпернаціоналістичного фільму, який є одним з найпопулярніших у КНР);
3) Пекін своїми діями змусив австралійців консолідуватися навколо нинішнього уряду.
Наприкінці статті журналіст визнає гріхи Австралії, що дозволила собі в минулому зблизитися з КНР, зназначаючи, цим помилкам настав кінець. За його словами, Австралія буде жорстко захищати власний суверенітет від усіх можливих посягань, завершуючи тезою: «Дякую, пане китайський посол, що зірвали маску, адже тепер ми можемо побачити прихованого за нею бандита».
Тим часом, прем’єр-міністр Австралії розпочинає процедуру спільного міжнародного розслідування у ВООЗ щодо дій керівництва організації та КНР. Як повідомляють австралійські медіа, у команді з Австралією вже виступили Макрон та Ангела Меркель.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2362702.html.
Tags: карантин, китай, левые, подонки, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments