Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Союз зла: Росія та Китай об’єдналися проти світової демократії, відтак - проти України

Артур Харитонов
💣 Союз зла: Росія та Китай об’єдналися проти світової демократії, відтак - проти України
Все більше світових медіа відмічає суттєве посилення симбіозу урядів Росії та Китаю, що взаємно функціонують не тільки на соціальному, економічному, інфраструктурному та військовому рівнях, але й відтепер відверто – на рівнях політики та пропаганди. Небезпеку нової тоталітарної осі вже помітили в ЄС, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії та Японії. Однак, Україна продовжує ігнорувати нову червону загрозу для власної безпеки, всіляко підігруючи Пекіну під час глобальної пандемії. І це – фатальна помилка ще не перманентній стадії прогресуючого конфлікту.
Росія повністю віддалася Китаю ще у 2014 році, коли анексувала український Крим і здобула повну підтримку КНР як економічно, так і політично – підтвердженням цього є повна відмова підтримувати Україну з боку КНР у ООН.
Сьогодні символічним є сумісний наступ Москви та Пекіну на Україну та наше стратегічне партнерство з ЄС, США та НАТО. Зокрема, Росія стверджує, що на території України діють 11 таємний лабораторій, з натяком на те, що Київ може бути причетним до китайського коронавірусу. Цю фейкову версію вже підчепили у Пекіні, де МЗС вимагає США закрити примарні лабораторії на території України, при цьому – з повним ігноруванням уряду України, наче наша держава – об’єкт міжнародних відносин, а не суб’єкт.
З останнього: Росія передає у КНР якісь докази, що у 2014 році, коли вони «повернули» Крим (нагадаю, офіційна позиція китайських ЗМІ полягає в тому, що Росія не анексувала, а відновила права на Крим), у Сімферополі була «викрита» україно-американська таємна лабораторія, у якій знаходилися ектопаразити, внутрішні органи гризунів та інші «коронавірусні» об’єкти, які поставлялися до Європейського Союзу, - передає Global Village Space у статті індійського дипломата М.К. Бадракумара, наближеного до режиму Путіна.
Ці маразматичні заяви щодо України не матимуть жодного впливу на реальній світ, проте вони є гучним сигналом про початок злиття та поглинання китайською комуністичною парадигмою так званого «Русского мира».
В останньому повідомленні про сімейний дзвінок Путіна та Сі, опублікованому на сайті посольства КНР у РФ, йдеться наступне:
«Си Цзиньпин отметил, что Китай и Россия имеют общие горы и реки, сердца народов двух стран связаны друг с другом… Си Цзиньпин констатировал, что в первом квартале 2020 года торговый оборот между КНР и РФ вырос на 3,4 проц в годовом исчислении, что особенно ценно на фоне общей тенденции к понижению в мировой экономике… Си Цзиньпин высказал уверенность, что, выдержав экзамен эпидемии COVID-19, китайско-российское стратегическое взаимодействие станет еще прочнее и мощнее, а дружба между народами двух стран будет крепнуть день ото дня… Он подчеркнул, что политизация и очернительство на тему эпидемии не способствуют международному сотрудничеству, Китай и Россия должны объединить силы для защиты глобальной безопасности в сфере общественного здравоохранения».
Більш відверто про китайські амбіції щодо російського державного організму говорить посол КНР у Росії, - той самий, що звинувачує Free Hong Kong Center у підготовці «українських терористів».
Ось що від говорить в інтерв’ю для російської «КП»:
«В прошлом году двухсторонний товарооборот превысил $110 млрд, а завершение строительства крупнейших трансграничных инфраструктурных объектов (как газопровод «Сила Сибири») придало мощный импульс достижению цели товарооборота в $200 млрд в год»
Далі китайський посол згадує про санкції проти Росії, натякаючи, що КНР – проти санкцій на Росію, тобто вона де-факто за анексію Криму, розгортання війни на Сході України тощо. Цитата:
«Китай всегда выступал за то, чтобы в отношениях между странами соблюдались основные принципы международного права. Любое государство, большое или малое, — все в одинаковой степени обязаны противостоять двойным стандартам или навязыванию воли другим. Мы считаем, что ярким примером тому являются односторонние меры принуждения — санкции. Вне зависимости от того, какие проблемы или противоречия существуют между Россией и Западом, отношения можно строить только на основе принципов равноправия и доверия, политического диалога и дипломатических консультаций»
Тривогу б’є й російський Центр Карнегі, який нещодавно опублікував статтю про «екстремальну близькість» між Путіном та Сі:
«В последние несколько лет асимметричная зависимость российской экономики от китайской непрерывно росла. За шесть лет «поворота на Восток» доля Китая в товарообороте России выросла с 10,5% ($88,8 млрд) в 2013 году до 16,6% ($110,9 млрд) в 2019-м. Российский Центробанк увеличил долю китайского юаня в золотовалютных резервах с 1% до 14,2%, что примерно в 10 раз превышает средний показатель по центробанкам мира. Примеру Центробанка следует и Минфин России, который планирует вкладывать средства Фонда национального благосостояния в юани.»
Фактично це означає, що Росія повністю підкорена китайському урядові. Їдемо далі.
Після падіння цін на російську нафту, КНР став головним спонсором фабрики Urals, намагаючись як нажитися, так і утримати на плаву агресора та окупанта частини України. Ось що віщає російська пропаганда:
«В I квартале 2020 г. Китай получил рекордное количество российской нефти Urals – 4 млн т, об этом говорится в обзоре ценового агентства Argus. В IV квартале 2019 г. экспорт Urals в Китай составлял 2,5 млн т. Прошлый рекорд поставок в этом направлении был в III квартале 2018 г. – 2,7 млн т., или около 13% всего морского экспорта.»
При цьому, світові медіа, топ-політики та військові експерти з НАТО вже не приховують ризиків для демократії, свободи та прав людини від альянсу Росія-КНР.
«Проблемы и угрозы, связанные с Россией, более очевидны, они лежат для Европы непосредственно в военной области и в сфере информационной безопасности. Но Китай – угроза более сложная, специфическая и долгосрочная. У Китая есть амбиции влиять на состояние всей глобальной экономики и политики – и есть соответствующий потенциал», - йдеться в останній статті по темі від Радіо Свобода.
Однак, західний світ – не дурний, він вже розуміє, що загроза КНР уже не просто – далека перспектива. Адже синдромом Сі уже захворіли в багатьох південних країнах Європи, і зараз вірус комунізму вперше загрожує Україні після повалення радянської окупації.
Китай буде намагатися всіляко використати режим Зеленського, аби просочитися у наші військові виробництва, зламати українську цифрову безпеки та нав’язати китайські товари для простого споживача. І окрім того, що такий розвиток подій дуже скоро може завдати суттєвої шкоди нашим євроатлантичним інтеграційним процесам, він є небезпечним і щодо підтримки КНР окупації Донбасу та Криму – і це далеко за межами простого голосування в ООН та блокування проукраїнських інтересів у Радбезі.
Китай надзвичайно зацікавлений у російській окупації Криму, в першу чергу – через природні ресурси, нелегальний видобуток яких уже контролюється прокитайськими російськими компаніями, у другу чергу – через проект «Нового шовкового шляху», який також проходить через Крим. Для того, аби нав’язувати свої інтереси в Україні щодо проекту, КПК об’єднала зусилля з ОПЗЖ та частиною «Слуги народу» у групі «Один пояс, один шлях», яка активно підтримується Медвичуком на своїх каналах.
І якщо нинішня правляча партія готова лиш підлизувати Пекіну, ігноруючи загрозу для україно-євроатлантичної безпеки, ми маємо таку партію негайно змінити. 2019 – це не 2020.

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2363323.html.
Tags: зеленский, китай, медведчук, подонки, прдоны, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 10 comments

Recent Posts from This Journal