Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ті, хто організовував бійню 2 травня, досі знаходяться при владі

Olena Balaba
Вчора о 12:37 · Публічно
Коли мене в перший раз викликали на допит по "справі 2 травня" - пройшло більше року з того страшного дня.
Я все розповідала на камеру, тому у матеріалах слідства є все, що тоді запам'ятала. Багато кого у з учасників подій викликали на допити значно пізніше, ніж у 2014-му.
До чого я це все веду.
По-перше, я не вважаю 2 травня "днем звільнення" Одеси. Це велика трагедія: першим загинув проукраїнський патріот Ігор Іванов - молодий хлопчина, у якого мали б бути діти та онуки. Наш український козак, який мав продовжити свій рід, але кляті мо...скалі, як завжди, вбивають найкращих українців.
По-друге, я про це казала на допиті, кажу зараз: для того, щоб розслідувати справу 2 травня, треба просто показати - ХТО ПЛАТИВ гроші "активістам Кулікова поля". У слідства це все є. І про церкву МП, яка роздавала зброю антимайданівцям напередодні 2 травня, і про "паломницький відділ УПЦ МП", через який перераховувались гроші на цей весь халоймес, який два місяці стояв на однієї з центральних площ міста, - і всі чиновників, СБУ, МВД та всю владу влаштовував.
По-третє, 2 травня 14 року антимайданівців почали збирати з розрахунком на те, що їх підтримує "третя сила" - або менти, або місцева СБУ, яка хотіла підіймати російський триколор вже у понеділок 5 травня. Всіх чиновників попереджали - не показувати носа на вулицю навіть після 2 травня, мені багато тоді писали інсайду в особичку.
Те, що 2 травня сепарів ніхто не підтримав - означає одне: не домовилися. Стався збій системи. Хтось не домовився.
Те, що справу по розслідуванню подій 2 травня затягували та потім зовсім злили, означає, що досі ті, хто організовував бійню 2 травня, досі знаходяться при владі.
Ось, і все.
А ви - думайте. Та приносить сьогодні на ріг Дерибасівській та Преображенській квіти - в пам'ять наших загиблих.
Ми не збираємось купою сьогодні на мітинг-реквієм, бо карантин. Але кожен з нас, одеситів, може прийти туди, де починався марш "За єдину Україну" 2 травня 2014 року та де загинули наші хлопці, щоб вшанувати пам'ять.
Поки ми пам'ятаємо - вони живі, а ми боремося далі.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2363439.html.
Tags: бесовщина, история, коллективное х%№ло, майдан, менты, одесса, прдоны, рассея, сбу
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments