Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Тим часом справи беркутів далі ховають

Інна Неродик
Тим часом справи беркутів далі ховають. Два роки! не може початися розгляд справи беркутівця Логвиненка.
Він відбирав у мене та оператора 5 каналу право виконувати журналістську роботу під час Революціі Гідності. Він відбирав у учасників Революції Гідності право на протест.
А сьогодні він скористався своїм правом! на відвід судді і знову затягує судовий розгляд. В залі суду він розпинався сьогодні про свої права 🤬
Це - беркутівець Анатолій Логвиненко. Керував ротою беркуту, коли били автомайдан на кріпосному. Побив камеру 5 каналу на майдані під час зйомок. По ньому купа епізодів за злочини під час Майдану.
В Києві, мабуть, не залишилось суддів, які можуть розглянути його справу. Бо більше двох років ми ходимо на ці «засідання» в різні суди, які не відбуваються, бо кожного разу - відвід, відвід, відвід.
Чому беркутівець Логвиненко може скористатися своїм правом на відвід судді і затягування процесу, а ті, кого беркут бив і вбивав, - досі не можуть скористатись своїм правом - на справедливість?
Я не правник, але тут явно щось не те.Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2368258.html.
Tags: история, коллективное х%№ло, майдан, менты, подонки, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments