Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Valentyn Luchenko · СИДИ ДОМА І НЕ РИПАЙСЯ!

Отже обіцяна оповідка про домашній арешт по програмі "Дій Вдома". Інформація базується на власних враженнях та на даних з надійного джерела, яке я не хочу розголошувати.
Спочатку про застосунок. Він склепаний сракорукими з міністерства цифорової трансформації, тому першого дня мого арешту повідомлення від нього не приходили і я мусив кожні 15 хвилин його відкривати аби не проґавити відправлення селфі для аналіза роботом мого перебування. Другого дня повідомлення стали приходити, але без звуковогосигналу, тому смартфон все одно треба тримати поблизу аби бачити на екрані чи з'явилося пуш повідомлення. Такий повідомлень може приходити 3-4 за день. Часто цей сракоруко зроблений застосунок вимагає фотографуватися по 4-5 разів. Сьогодні він глючить і не завантажується вже годину.
Програма не передбачає таких ситуацій, як:
1) Операційна система на вашому смартфоні глюкнула і застосунок втрачений.
2) Ви втратили свідомість і проґавили реакцію на пушповідомлення, не відправивши на сервер ваше селфі.
3) У вас діарея і ви безвилазно в туалеті.
4) У вас була важка ніч, безсоння і ви заснули під ранок, тому проспали пуш-повідомлення.
5) Ви розмовляєте по відео-месенджеру чи телефону. В цей час пуш-повідомлення ніяк не ідентифікуються.
На всі ці ситуації до вас виїздить наряд поліції. Все залежить від притомності та порядності поліціянтів. Вони можуть взяти від вас письмові пояснення або виписати штраф в обсязі 17 000 - 34 000 гривень. В цьому випадку не спішіть сплачувати штраф. В нормальному суді ви не тільки виграєте, але і можете подати зустрічний позов на програму "Дій Вдома", позаяк ця програма юридично не забезпечена, так само, як карантин.
Тепер про казуси. Їх багато. Поки що про те, що знаю від компетентного джерела.
Перший: деякі наші громадяни, у яких мало олії в голові, активують додаток і роблять перше селфі прямо в аеропорту і по приїзді додому вже є порушниками програми самоізоляції. Як вийти з цієї ситуації ніхто не знає.
Другий: жінка пішла в душ. Під час прийому водних процедур вчасно не прореагувала на пуш-повідомлення. Її звинуватили в порушенні режиму.
Третій: чоловік в селі пішов в туалет на вулиці. Там прийшло пуш-повідомлення. Він заселфився. Порушив умови самоізоляції, бо геолокація його туалету надворі та хати різна.
Четвертий:чоловік втратив свідомість. На приїзд поліції не реагував. Поліція винесла вердикт - злісне порушення режиму самоізоляції.
П'ятий: чоловік - далекобійник. Таких водіїв не змушують перебувати в режимі самоізоляції після перетину кордону України. Але його дружина вирішила, що краще аби її милий посидів біля неї 14 діб, тому на його смартфон поставила застосунок і активувала його. Отак фуйня, малятка.
Шостий: це вже про блондинок. Є кілька випадків, коли молоді жінки з якогось дива поставили собі застосунок і активували його з якоїсь дивної цікавості. Сидять сердешні в електронному карцері. Процедури виходу НЕМАЄ.
На завершення хочу зазначити, що у програми Дій Вдома насправді немає господаря. Гаряча лінія МОЗ з горем пополам приймає дзвінки від учасників програми домашнього арешту, але жодним чином не вирішує проблемні питання. Поліція також по суті не знає що їм робити з проблемними питаннями. Вони просто виїздять до вас для отримання пояснень. Як діяти в нестандартних ситуаціях вони не знають. Рукосраке міністерство цифрових технологій, яке і поліція і МОЗ вважає господарем програми, відморозилося від учасників своїми пацоватими роботами, про яких я писав раніше, гаряча людська лінія цього псевдоміністерства не працює.
===========
Alina Shmygol
Все саме так. Пішла до душу, вийшла з нього і я вже порушниця! Це було десь о 21.00. Поліціянти приїхали з перевіркою близько 24.00. Розповіли, що таких, як я у них ціла купа. І до всіх треба приїхати. До того ж була проблема з реєстрацією цього додатка. Недолугість суцільна.
---
Valentyn Luchenko
я після 21.00 вимикаю інтернет в смартфоні і лягаю спати )))
---
Alina Shmygol
Маю надію, що відсутність інтернету не припишуть в якості порушення режиму))).
---
Valentyn Luchenko
Alina Shmygol припишуть

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2369410.html.
Tags: дебилы, зеленский, карантин, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment