Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Податкова поліція імені батька Махна

Алі Татар-заде
ще недавно гостро стояла проблема (але до першої крові на Майдані її воліли не помічати) що всі наші силові підрозділи - полки і дівізії, отряди беркутів та ВВ і так далі - спадкують свої традиції від радянських і чекистських армій, при чому офіційно (це було в їхньому "політвихованні", я бачив це на сайтах в розділі "історія").
Зараз деякі підрозділи зникли, іншим передано традиції військ УНР, Гетьманщини та Князівства (як на мене, хаотично, малувато і несистемно - але най буде!)
Проте я майже впевнений, що наші сбушники, податківці, кримінальна поліція і так далі, сила силенна органів в погонах, і досі мають "красний дєнь калєндаря", бухають по ресторанах у вихідний такого-то дня, коли Фєлікс Ідмундавіч чи який-небудь ленінский товаріш Межлаук лічьно підписали якийсь-там указ про заснування Рабкріну, РабЧека та Рабфіну.
Цю ситуацію (потроху чи різко - байдуже, несуттєво!) - слід приводити під загальний знаменик.
Перші міркування такі.
Оскільки приклад ефективних спецслужб у нас в Україні вперше було зроблено за Скоропадського, то батьком сучасних спецслужб слід робити Державну Варту.
Деякі підрозділи спецслужб, особливо люті, страшні ворогам,
- я навіть не знаю їхні назви але сподіваюся що вони є -
варто називати таємничими й зловісними бандерівськими кодами, на кшталт ВО «Заграва», ВО «Тютюнник», ВО-1 «Башта», група «Іван Чорнота», група «Шелест», Загін Н., Курінь «Меч», Курінь «Буревій» етс.
Військові частини треба СИСТЕМНО перейменувати за назвами полків починаючи від часів Князівства, Гетьманщини, Запоріжжя, скінчуючи УНР, ЗУНР та УПА.
Складніше з фіскальними службами, різними варіяціями убопа, убепа, убоза, убеза, антикорупційні (їх вже скільки, збився з ліку)
Від них так і пре радянщиною, як би ми не старалися.
Тримати роздуті штати трясунів бізнесу - це взагалі було не по-українські, завжди. Нема аналогів і в Князівстві, і в Ханстві.
Але спустити як є - дорівнює залишитись в тенетах совітської традиції.
Тому я пропоную назвати їх на честь махновських, григорієвських та інших красно-"зелених" банд-отрядів.
Це єдине що я знайшов в українській традиції.
Щоб ви просто знали, що обшук вашого бізнесу - це орудують махновці, набатівці, терпилівці, щорсівці, зелені і так далі.
Гадаю, з першого разу ніхто одразу не сприйме всі ці пункти разом.
Але ви над ними подумайте.
Інші пропозиції, доповнення й ідеї також вітаються.
Тільки будь-ласка, системні.
Tags: коллективное х%№ло, левые, менты, прдоны, рассея, сбу, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment