Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Гірші за окупантів

Артур Харитонов почувається сердитим.
⚡️ «Гірші за окупантів»: залякування та катування дітей, сексуальні домагання, побиття журналістів та інші злочини поліції під час акції протесту у Гонконзі
Гонконг продовжує вести боротьбу проти свавілля китайського злочинного режиму: вже за традицією, місто вийшло на чергову акцію на підтримку демократії та зі закликом виконати урядами Гонконгу та КНР усіх п’яти вимог демонстрантів, що залишаються незмінними з 2019 року.
Однак, поліція Гонконгу стає все більш звірячою – як і в попередні рази, мирна акція потрапила під де-факто нацистські методи утиску. Подіям передувало посилення протиправного втручання Пекіну у конституційний процес Гонконгу, а також побиття демократичних депутатів у залі Законодавчої ради напередодні. Уряд жорстко заборонив проведення будь-яких вуличних акцій через карантин, тому єдиною альтернативою залишилися відкриті торгівельно-розважальні центри, де можна збиратися великими групами.
Протест на День матері розпочався одночасно у торгівельних центрах 6 районів Гонконгу, люди співали гімн та вимагали від влади почути народу. Проте, вже незабаром, поліціанти оточили мирне населення, примушуючи припинити демонстрації: почалися масові обшуки та арешти. Людям інкримінують порушення карантину і заборони на демонстрації, мінімальний штраф – від 2000 гонконгських доларів.
За інформацією гонконгських медіа, приватна охорона ТЦ ніяк не реагувала на дії поліції, попри право самостійно визначати порядок поведінки у закладах.
Особливу увагу медіа привернуло масове цькування 13-річного блогера, на якого з мовою ненависті накинувся десяток поліціантів. Вони тиснули да дитину, вимагаючи зізнання у тому, що йому заплатили за ведення стріму з місця подій. Його жорстко обшукали за відвезли у відділок, де розслідували питання, як він посмів стрімити та називати себе репортером, якщо у нього нема журналістського посвідчення, шукаючи докази «проплаченності» блогерства підлітка. Після пятигодинного допиту, правозахисники добилися звільнення дитини.
За свідченнями очевидців, поліція накидувалася й на інших цивільних репортерів, б’ючи по камерах і розбиваючи їх об землю.
Окрім цього, поліція вкотре вдалася до сексуальних домагань щодо активісток. Зокрема, обшукуючи Прінз Вонг, екс-речницю руху «Scholarism» (перша організація Джошуа Вонга за участі школярів, які розпочали масові протести проти комунізації освіту у 2012 році, тоді їм було від 12 до 17 років), група поліцейських-чоловіків (!) розпочала кидати коментарі на кшталт «On Instagram, her boobs usually look big. They're actually really small». Потім вони звинувати дівчину у крадіжці її телефона, адже вона відмовилася розблокувати смартфон на незаконну вимогу.
Під час одного з нападів поліції було затримано ще одного неповнолітнього активіста, якого у жорсткій форму було схвачено для закидання у поліцейську машину. Очевидці заявлять, що це було справжня катування дитини.
Також у черговий раз було вчинено напад на депутата районної ради, його заарештували за те, що він намагався захищати людей, зокрема жінок та дітей.
Ближче до ночі, відмічає ряд гонконгських медіа, поліціанти втратили останні ознаки адекватності. Вишукуючи «злочинців», вони накинулася на людей біля автобусної зупинки: лютню жінку було схвачено за горло, у той час, як інші люди підняли руки вгору, показуючи свою невинуватість.
Коментуючи ситуацію, літні гонконгці говорять, що поліція Гонконгу стала гіршою за комісарів японської окупаційної влади часів Другої світової.
Tags: гонконг, китай, левые, менты, подонки
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment