Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Roman Sinicyn. РЯД ЗАПИТАНЬ ДО АНДРІЯ БІЛЕЦЬКОГО ТА КЕРІВНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ

Roman Sinicyn
Зараз буде особисто для мене важкий але дуже потрібний лонгрід, який давно назрівав.
Як і РЯД ЗАПИТАНЬ ДО АНДРІЯ БІЛЕЦЬКОГО ТА КЕРІВНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ, а також до рядових учасників руху.
Для того щоб почати, мені треба дещо пояснити.
Пояснити, що я з неймовірною прихильністю ставлюсь до всіх, хто захищав Батьківщину. Бо я її, нажаль, не захищав зі зброєю в руках.
А щодо А30Ву - у мене навіть ще більша прихильність. Бо багато моїх друзів чи знайомих пройшли через цей підрозділ, декілька моїх знайомих загинули, кількох було важко поранено. І я об’єктивно вважаю цей підрозділ одним з наймотивованіших та боєздатніших в Україні.
У 2014-2017 я особисто та мої друзі намагались максимально допомогти цьому підрозділу. Ми шукали кошти і от буквально купували ці патрони снайперам, приціли, снарягу. Вчили ваших літунів літати і привозили «крила», а снайперів релоадити 338 калібр. Шили і передавали сотні кевларових жилетів, завозили автомобілі з Європи, медицину. І навіть одного разу пробивали з Криму сироватку від укусів гадюк, бо попросили полкові медики)
Я багато разів був та навіть ночував на ваших базах в Урзуфі, Юр’ївці і на школі і у мене направду дуже багато друзів та знайомих з цього підрозділу. Простим знайомством з окремими з яких - неймовірно пишаюсь.
Коротше, ми робили все, щоб допомогти зберегти ваші життя і забрати побільше життів у ворогів.
При цьому ні я ні мої друзі особливо не контактували з керівництвом полку, ні з Андрієм Білецькиим, ні з Мосе та іншими керівниками. Ми особисто навіть не знайомі толком. Все працювало і так, як годинник і це ми робили не заради заради спільних фоточок чи грамот, а забезпеченням та волонтерами там займались та займаються інші люди.
Я це пишу не для того щоб донести «дивіться який, я красавчік» мені навіть трохи ніяково через той факт, що доводиться це підіймати, але в даному контексті це потрібно. Ні, не красвчік. Красавчіки ті хто воювали і били та продовжують бити ворога. А нам було і завжди буде за честь їм у цьому допомагати.
Так от. Я хочу звернутись передусім до керівництва А30Вського руху.
Але не як до бійців, а як до політиків та представників «громадянського суспільства».
І я маю на це право, оскільки останні пару днів був дещо "в середині" всім відомої ситуації з Стерненко та побиттям Маляра, Жури та Філі, тобто я тут не зовсім сторонній спостерігач.
Почну з того, що ситуацію конфлітку Білецького зі Стерненком (тому що у Стерненка з Білецьким конфлікту не було ніколи) ми намагались «розрулити» по-людськи і це очевидно.
Тобто навіть після того як Андрій Білецький в ефірі каналу ЗІК сказав, що «вся Одеса знає, що ця людина займалася публічними домами та наркопритонами» (що є тупо неправдою і повторенням шаріївсько-портновських мантр) - ми перші пішли на діалог і пішли розмовляти.
Я особисто чув, які гарантії давались по зустрічі Стерненка з Анрдієм Білецьким і знаю що ці гарантії були порушені відразу на АТЕКу (база НК у Києві), а потім у відозверненні Андрій порушив вже не гарантії, а домовленості.
Принагідно хочу запитати у Собера: Сергію, Ви давали слово, я був свідком. Як тепер?
Казати, що прийдеш на суд, але при цьому поливати Стерненка брудом, потім сварити фанатів за те, що публічно підтримали Сергія - це не допомога йому, це допомога його ворогам і всі це розуміють.
Озвучені пред‘яви до Філі - смішні. Брати в полон і забивати побратимів через твіт дівчини третьої людини - я не вірю що це реальна причина конфлікту і залякувань. І не вірю, тому що був в процесі з самого початку і чув купу інших слів. Реальна причина - підтримка Стерненка пацанами з Гонору і якась дивна ненависть до Стерненка у Білецького.
Стерненко відкрито бореться з росіянами, Аваковим, Портновим, Шарієм, Трухановим, сепаратистами, мусорами і ще купою мразоти.
Хіба це не наші з вами спільні вороги?
Якщо в критичній ситуації ви йдете проти Сергія і атакуєте і забиваєте тих, хто перший пішов його захищати - ніхто не повірить, що причина у якомусь твіті дівчини.
Якщо ж причина не в тому, що хтось вирішив стати на сторону ворогів Сергія, то тепер всім притомним людям потрібні дії з вашої сторони. Ви ж не з ворогами? Я особисто не хочу в це вірити навіть зараз.
І це явно не мають бути дії з аргументами в під‘їздах чи «поговорити» на чергових братніх розмовах 30 на 3 з тими, хто відкрито підтримав Сергія проти мусорського бєзпредєла.
Дії дуже прості, часом достатньо навіть слів.
Аваков - чорт. Всі чекають позицію тих, хто забивав Філю та Назара по цій очевидній тезі. Чорт чи не чорт? Аваков особисто і офіційно заборонив і Філі, і Назару і Маляру виїзд з України в країни ЄС за акцію протесту під своєю віллою в Італії. Аваков чорт?
Організуємо разом акцію під будинком Чорта? Ви ж, як і ми, бачите загрозу в Авакові? Я готовий їхати і закликати людей приходити, бо їздили вже туди неодноразово, з спецефектами. Правда Національного Корпуса там минулі рази не було, але сподіваюсь вони просто не знали.
Портнов - це російська поторочена шльондра і ригівська відрижка чи ефективний юрист?
Я зрозумів, що брати в полон Філю з Маляром і вирубати їх з порогу це для вас нормально.
В чому тоді проблема з вирішенням питання з Портновим ефективно?
Чому Портнов почуває себе нормально, в той час як ветерани АТО не можуть спокійно поговорити навіть з побратимами?
Бо я вже неодноразово чув від людей з НК, що Портнов нормально комунікує з окремим вашим керівництвом, формальним чи не формальним. Брешуть? То може прийшов час довести, що це брехня? Запросите Портнова вкупі з його мусорською і бєніною «лічкою» в той самий банний комплекс, куди ви запросили «на дружню розмову» хлопців? Хлопці, до речі, рівно рік тому знайшли та пікетували будинок Портнова у Відні, у них є досвід протистояння з цією мразотою.
Підтримка ветеранів. Коли чекати підтримку бійця ССО Андрія Антоненка у фальсифікованій Аваковим справі Шеремета? Вкупі з волонтером Юлією Кузьменко, дитячим хірургом. Антоненко та Кузьменко вже 5 місяців за ґратами, нуль доказів, Аваков особисто дискредетує ветеранів, волонтерів та бійців своєю бездоказовою маячнею. І саме Аваков тримає невинних людей за гратами.
Труханов російський чорт? Я чув як Андрій в ефірі особисто казав, що Стерненка не підтримали всі фанати і навів приклад одеської Сегедки. Я впевнений, що Андрій просто не знав, що це люди, яких фанати з київського блоку Родичі били через те, що Сегедка у дружніх відносинах з російськими фанатами, а частина з людей звідти "годується з рук" місцевого криміналітету, працюючи в силовому крилі проросійського ОЗУ Труханова-Галантерника-Ангерта. Родичі забивали їх під час офіційного фанатського перемир‘я. І ніхто не звинувачував їх у порушені перемир‘я, бо всі розуміють, що там де Москва - там смерть України. То як сприймати ці згадки?
Атаки на своїх через Стерненка. Я навіть не про Філю та Назара з Маляром. Хто і навіщо тиснув на фанатів, з вимогою видаляти заяви на підтримку Стерненка? Ви ж збирались підтримувати право Сергія на самозахист, чому заяви ультрас стали такою проблемою?
Підтримувати можете лише ви і лише тоді коли вас просять?
Підтримка Стерненка. В чому була проблема підтримати Сергія відпочатку? Чому він мав просити про підтримку? Чому після його прохання, його продовжили і далі продовжують поливати брудом?
Канали Медведчука. Я особисто бачив Нацкорпус на акціях з вимогами зачинити канали кума Путіна в Україні, ми там стояли поруч. І на акціях під телеканалом Інтер бачив. Чому тепер лідери Нацкорпусу прописались на Зіку та Ньюзвану?Що сталося з попередніми вимогами? Чому Медведчук став нормою?
Зробите хоч щось з цього? Портнов як? Якщо ви з ним вирішите проблему - я особисто буду проситись в волонтери вашої партії і роздавати газети з палатки на Виноградарі. Обіцяю. Давайте!
Але от якщо я отримаю відповідь на ці запитання, у вигляді того, що когось приб’ють під під’їздом, вивезуть на сауну з вашою «метеослужбою» чи будуть явно провокувати ваші або афілійовані з вами люди, в тому числі і на майбутніх судах по Сергію – буде зрозуміло, що ви не з нами.
Ви з ними.
Але йдемо далі, це ще не все.
Вам заважає чи дратує «медійний Стерненко» і купа лайків та підписників та «хайп навколо нього»? Йому медійність рекомендували та допомагали прокачувати я особисто та його друзі. Без вливань в рекламу та розкрутку. І він органічно «прокачався» за рік, бо говорить правильні речі і люди це сприймають.
Бо в ситуації коли проти тебе уже два роки підряд – цілий дивізіон російських, аваківських, портновських, ригівських ЗМІ, блогерів, експертів та просто ватних довбойобів - зрозуміло, що для того щоб відповідати, треба самому ставати медійним.
Він грамотно вибудовує свій канал, що потребує важкої праці та досвіду, краще б він працював за фахом - проте має займатися медійкою, бо це його єдина зброя.
Так в чому проблема?
Можливо в ілюзорному «політичному проекті Сергія» ?
Сергій не піде в політику, він про це заявляв публічно, його завдання – не дати закрити себе по безпредєлу, бо він був правий в тій ситуації.
Все.
Це безвідносно до постаті Сергія і вашого особистого до нього відношення.
Байдуже.
Є одна позиція - проукраїнського чувака збираються закрити мусора по 115 статті (умисне вбивство) під улюлюкання рсні, а ви в цьому допомагаєте.
Чи не допомагаєте?
Дякую, що прочитали і поширили. Знаю такі запитання виникли не тільки в мене.
p.s. Враховуючи мої обширні контакти в «А30Вському русі» - я багато знаю та чув, часто надто багато. Особливо про методи роботи і якісь окремі ситуації та вчинки керівного складу. І розумію, що може прилетіти і мені і родині і оточенню.
Але тут я, у всьому вище написаному, перед собою чесний!
А ви чесні, пацани?
Як вам з цим?!
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2373067.html.
Tags: аваков, история, медведчук, менты, прдоны, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments