Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

СБУ - не бикуй

Volodymyr Boiko
Кажуть, що мій пасквіль про те, як лейтенант Баканов зібрався призначити керівником «Альфи» такого собі «Ковша» (у миру Сергія Володимировича Ковмира) – колишнього охоронця народного депутата Григорія Суркіса – мав широкий резонанс у вузьких колах.
https://naspravdi.today/2020/05/07/kovshom-po-al-fi/
Через це Іван Геннадійович вирішив трохи почекати зі звільненням начальника ЦСО А «Колобка» й призначенням на його місце «Ковша», натомість, доки не вщухне гамір, прилаштував Ковмира т.в.о. начальника 2 Управління ЦСО А. Сам «Ковш» тепер ходить по Конторі й розповідає, що поворотом у своїй кар’єрі він зобов’язаний не стільки Суркісу, скільки своїй дружині, яка, начебто, приятелює з дружиною Баканова.
А, найголовніше, ходять чутки, що перший заступник голови СБУ Руслан Баранецький порекомендував тов. лейтенанту заслати до мене парламентерів і запропонувати гроші, щоби я більше нічого не писав про Контору. Зараз шукають, хто б міг виступити посередником. Тож я хочу порекомендувати тов. лейтенанту не витрачати залишки свого інтелекту на пошук посередників – у нього є ціле юридичне управління, співробітники якого зі мною регулярно спілкуються на фінансові теми й з рук яких я залюбки візьму будь яку суму. Треба лише дочекатись наступного судового засідання в Печерському районному суді Києва, де вже три роки розглядається (точніше – не розглядається, оскільки його честь Підпалий все ніяк не може завершити підготовче засідання через систематичну неявку представників Державної казначейської служби України) мій позов до СБУ, Держприкордонної служби та Держказначейства про відшкодування шкоди, завданої незаконним затриманням мене на території Польщі, незаконним утримуванням впродовж 9 годин і примусовою депортацією в Україну без відома польської влади 12-13 серпня 2016 року.
Нескладно переконатись, що до цього дикого випадку я словом не згадував тодішнього голову СБУ Васю-їбанька та його потішне воїнство, оскільки вважав, що Василь Сергійович зробив правильний висновок після нашої бесіди у вересні 2005 року, коли він, будучи начальником Головного управління СБУ по Києву та Київській області, умовив голову СБУ Турчинова розпочати щодо мене негласні оперативні заходи з метою компрометації та вербовки. Коли невдовзі ми випадково перетнулись з Василем Сергійовичем у Головному слідчому управлінні Генеральної прокуратури (Грицак здійснював оперативний супровід кримінальної справи за фактом отруєння Ющенка й поспішав на доповідь, а я, як завжди, вештався коридорами режимної установи, збираючи інформацію з грифом «таємно» та «цілком таємно»), я висловив Василю Сергійовичу все, що думаю з приводу його розумових здібностей й порадив більше таким не займатись. Мені тоді здалось, що ми порозумілись з Грицаком, принаймні упродовж наступних 11 років ані він мене не чіпляв, ані я його. Але в серпні 2016 року в черепній коробці Васі-їбанька трапилось коротке замикання й ось маємо те, що маємо.
Тому хочу запевнити лейтенанта Баканова, що доки СБУ мені не принесе публічно вибачення за незаконне затримання й не примусить прикордонників відшкодувати завдану матеріальну та моральну шкоду (розрахунок шкоди зазначений у позовній заяві), читацька громадськість регулярно узнаватиме від мене, чим насправді займаються правнуки Дзержинського замість того, щоби пильнувати державну безпеку. Якщо гроші мені вручать співробітники юридичного управління СБУ в наступному судовому засіданні, подавши заяву про визнання позову, я відмовлятись не стану.
Tags: бойко, зеленский, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 3 comments