Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Про незалежний суд та секс з неповнолітніми (перДлини місяця)

Визначною перДлиною вересня, безперечно стало заява радника Президента Анни Герман про те, що її шефа якась паскуда підставила з арештом Юлії Тимошенко. «Якби я знала, хто це зробив… Якби я знала, хто прийняв таке рішення. Я б задушила його власними руками», – ошелешила пані Герман телеглядачів, які й раніше підозрювали, що рішення про арешт екс-прем’єра ухвалював аж ніяк не суддя Кірєєв і аж ніяк не в нарадчій кімнаті.

Біднесенький Віктор Федорович – його все життя підставляють. Перший раз – у 1967 році. Потім – у 1970. Принаймні, якщо вірити Анні Герман, саме внаслідок «підстави» Вітя Янукович двічі опинився на тюремних нарах – мовляв, обмовили дорослі друзі. Причому, обидва рази.

Наступний раз Януковича підставили на початку 2000-х, коли якийсь негідник повилучав з архівів всі згадки про «підстави» 1967 і 1970 років. Потім – у 2002, коли хтось виготовив фальшивий лист льотчика-космонавта Г.Т.Берегового, датований 1978 роком (http://ord-ua.com/2011/09/08/afera-imeni-gtberegovogo/). Потім – коли прем’єр-міністр Янукович призначив своїм прес-секретарем всю ту ж Анну Герман. Цікаво, яка ж це тварюка підказала Віктору Федоровичу взяти до себе в команду оцю самозакохану дурепу? Ось кого Януковичу варто було б, дійсно, задушити своїми руками…

А останній раз Віктора Федоровича підставили 9 вересня цього року, коли пан Президент нагородив орденом «За заслуги» ІІ ступеню голову Державної служби молоді та спорту Равіля Сафіулліна й провідного тренера штатних збірних команд України з неолімпійських видів спорту Леоніда Тимошенка. Тобто – тих самих пройдисвітів, що відмовились виконувати Указ Президента Януковича від 3 грудня 2010 року № 1071/2010 «Про відзначення 90-річчя від дня народження Георгія Берегового», яким, зокрема, передбачено «проведення в Україні щорічних змагань з авіаційно-технічних видів спорту на честь Георгія Берегового».

Про цю історію сайт «ОРД» вже докладно розповідав в публікаціях про те, як Сафіуллін обклав грошовими поборами вихованців єдиного в Україні закладну позашкільної освіти авіаційного профілю, розташованого на батьківщині Януковича – Єнакіївського державного авіаційно-технічного клубу. А оскільки юніори відмовились платити «добровільну фінансову допомогу» в розмірі 300грн. кожний, Сафіуллін заборонив проведення змагань в пам’ять легендарного льотчика-космонавта, який, якщо вірити Анні Герман, домігся скасування вироків щодо нашого улюбленого Президента. Рекомендуємо до повторного читання – історія того варта:

http://ord-ua.com/2010/12/08/safiullin-biznes-na-detyah–8/?lpage=1

Що ж стосується Леоніда Тимошенка, по якому тюрма давно плаче, то саме з подачі цього пана виготовляються фальшиві списки збірної команди України з парашутного спорту, під які надаються незаконні пільги по сплаті земельного податку аеродромам, де начебто тренуються спортсмени. Тобто, попросту кажучи, розкрадаються гроші державного бюджету, призначені для розвитку неолімпійських видів спорту. Цікаво, що самі спортсмени про це – ні сном, ні духом. Ані про те, що вони тренуються, ані про те, що входять до складу збірної команди України. Ось, будь ласка:

http://ord-ua.com/2010/10/07/ministerstvo-deribanu-ta-sportu-4/?lpage=1

Як тут не пригадати поручика Ржевського, якого також регулярно підставляли. Наприклад, одного разу на балу хтось його обблював. Прокинувшись зрання, поручик став скаржитись денщику, як його підставив корнет, блюванувши на кітель. На що отримав відповідь: «Ця паскуда, Ваше високоблагодоріє, Вас не тільки обблювала, вона Вам ще й у штани нас…ла».

Наступне місце в нашому огляді вересневих перДлин посідає новина, якою 15 вересня 2011 року приголомшила своїх читачів «Українська правда»: «Нардепи хочуть легалізувати секс із неповнолітніми». Назва, дійсно, шикарна, оскільки в Україні ніхто й ніколи – ані за радянських часів, ані в добу незалежності – добровільний секс з неповнолітніми не забороняв. А, отже, нема чого й легалізовувати. На здоров’я. Аби за згодою сторін. Ба більш того: повноліття для громадян Україні наступає у віці 18 років, а шлюбний вік встановлений для жінок з 17 років. Тож, якщо новиняри популярного сайту вважають, що чоловік, який одружився на 17-річній дівчині, підлягає кримінальному переслідуванню за секс із своєю законною дружиною, то вони, звісно, помиляються… Втім, будьмо самокритичними: подібні ляпи на повноцінну перДлину претендують з певним застереженням, оскільки переважна більшість українських видань, попри зовнішні відмінності, давно сповідує єдиний творчий принцип – розміщувати матеріали, які пишуть автори, що уяви не мають про предмет своїх дописів.

Хоча, звідкіля ж їм взятись, юридично грамотним журналістам, в країні де проблема знайти юридично грамотного суддю чи прокурора? Але новина ця цікава в сенсі тих правових забобонів, що купчаться в головах пересічних українців. А також – як привід зайнятись просвітництвом у такій делікатній сфері, як статеві злочини. Пересічний українець вірить, що батьківство може бути встановлено призначеною судом експертизою (насправді батьківство експертизою може бути тільки спростовано і то далеко не завжди), що власником його приватизованої квартири є ЖЕК, а за секс з неповнолітніми відправляють до в’язниці. Ось тому й доводиться подеколи читати ось такі перли: (http://www.pravda.com.ua/news/2011/09/15/6588415/)

«Депутат від НУНС Віктор Шемчук зареєстрував у Верховній Раді законопроект про скасування кримінальної відповідальності за секс із 16-річними. Про це йдеться у законопроекті №9136 від 09.09.2011, опублікованому на сайті парламенту. Нагадаємо, згідно з чинним законодавством законом заборонені статеві стосунки з неповнолітніми, тобто особами молодше 18 років. У пояснювальній записці йдеться, що нелогічно переслідувати осіб за розбещення дітей до 16-ти, а за статеві стосунки – до 18-ти».

Тож нагадуємо: в Україні встановлена кримінальна відповідальність не за секс з неповнолітніми, а за статеві відносини з особою, яка не досягла статевої зрілості – відчуйте різницю. Кожний раз, коли порушується кримінальна справа за статтею 155 КК України, органом слідства призначається судово-медична експертиза, яка має дати відповідь на запитання, чи досягнула потерпіла особа статевої зрілості. Якщо досягнула – справа закривається незалежно від віку учасників дійства (звісно, якщо все відбувалось за згодою сторін і неповнолітня особа усвідомлювала наслідки своїх дій – у протилежному випадку справа буде порушена за зґвалтування). А Шемчук пропонує, навпаки, встановити віковий ценз – притягувати до карної відповідальності за статеві зносини з особою, яка не досягнула 16-річного віку, без огляду на ступень її фізичного розвитку та без призначення експертизи. Пропозиція досить спірна (у такому випадку кримінальним злочинцем слід оголосити шекспірівського Ромео), але, у будь якому разі не має нічого спільного з тією дурнею, яка вміщена провідним Інтернет-виданням. Кохаймося! А головне – спочатку читаємо, потім думаємо й лише після того пишемо.

Якщо вже випала нагода поговорити про таїнство дітонародження, а точніше – про його юридичні аспекти, не можемо обійти увагою повідомлення французького видання «Sud Ouest»: апеляційний суд комуни Екс-ан-Прованс, розглянувши за позовом сексуально невдоволеної дружини справу про розірвання шлюбу, мало того, що задовольнив позов, так ще й наклав на чоловіка-відповідача штраф у розмірі 10 тисяч євро за неналежне виконання подружнього обов’язку. Як сказано в судовому рішенні, відповідно до цивільного кодексу подружжя взаємно зобов’язується вести спільне життя, що передбачає також і інтимні відносини. У той же час, зазначив суд, відповідач впродовж 21 року під різними приводами усіляко ухилявся від інтимного життя, порушуючи тим самим настанови цивільного законодавства. Ось воно як…

І ще одна новина з-за кордону. У столиці Сполучених Штатів в будівлі Управління служб загального призначення (що це за служби такі залишається лише здогадуватись) вибухнули два унітази, поранив, відповідно, двох федеральних чиновників. За повідомленням The Washington Post одна з жертв туалетної пригоди була доставлена в лікарню з порізами ніг. Але замість співчуття нещасні наразились лише на в’їдливі коментарі в пресі, мовляв, нарешті винайдено спосіб примусити урядових службовців підняти сідниці. Як виявилось, виною всьому було повітря, що потрапило в каналізаційні труби.

Лячно уявити, яку б діяльність розвинув би голова СБУ пан Хорошковський, якби щось подібне трапилось в Україні. Ну, наприклад, якби вибухнули знамениті золоті унітази, якими оздоблена скромна оселя Віктора Федоровича. Напевно, кількома арештами справа б не обмежилась. Можливо, навіть, що було б запроваджено в країні надзвичайний стан. Але, дякуючи Богові, сідниці нашого Президента нічого не загрожує. Хорошковському, здається, також.

Ну і, нарешті, головна перДлина місяця. 30 вересня на брифінгу у Варшаві, відповідаючи на запитання, чи обговорювалась «справа Тимошенко» під час зустрічей Януковича з провідними політиками Євросоюзу, Президент України відповів, що «суд у нас є незалежною гілкою влади і в Європейському Союзі це добре розуміють».

Регіт у залі.

Завіса.

Володимир БОЙКО, спеціально для «ОРД»
Tags: бойко, герман, маразм, орд, україна, янукович
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments