Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

З так званим антиколомойським законом є одна проблема

Igor Lutsenko
З так званим антиколомойським законом є одна проблема – він, який би він не був, ніяким чином не захистить нас від претензій Ігоря Валерійовича. Що не напиши, все одно Конституція, і, що важливо, практика ЄСПЛ важать більше. Якщо виявиться, що у Коломойського забрали банк незаконно – то Україні, тобто нам з вами, доведеться йому компенсувати збитки.
І нинішні законодавчі маневри лише незначним чином віддятгують час, натомість збільшують очікуваний розмір моральної шкоди, завданої «шановному бізнесмену».
Я впевнений, що це розуміють усі, в тому числі і МВФ, ну хіба крім окремих нардепів.
Прикро інше, що ні експертні «низи», ні владні «верхи» зараз не говорять про план Б – план дій на той випадок, коли виявиться, що нинішня правова тактика зайшла в глухий кут. А вона обов’язково зайде.
Цей час слід було б використати на асиметричні кроки. Слід було б розслідувати силами НАБУ злочини, пов’язані з можливим виведенням активів з Приватбанку. Адже Гонтарєва і Кролл про це гучно заявили, але чомусь наш головний антикорупційний орган так нічого до сих пір і не добився.
Ну, якщо не НАБУ, то мусить якийсь інший слідчий орган не лишати без уваги ці буремні події, все-таки мільярди доларів нібито пішли кудись з Привату.
А то виходить, що зараз не ми ганяємося за Коломойським, а він з нами, хоча ж мало б бути навпаки.
Власне, бюджети злочинів тут такі, що можна було б ще одне НАБУ створити під цю задачу, точно увійшли б в плюс.
-----
Volodymyr Boiko
"Розслідувати силами НАБУ"? Силами НАБУ можна лише жерти коньяк в мисливському господарстві "Поліське Сарни" й то лише за умови, що бенкет оплачує Бахматюк
Tags: дебилы, европа, зеленский, мировое правительство, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments