Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Механізмів ефективного виведення алюмінію, що його з вакцинами вколюють в м'язи, наш організм не має

Захар Мілютін
08.05.2020 на сайті найпрестижнішого наукового журналу Nature та в науковому журналі Scientific Reports з'явилась чергова публікація провідного світового фахівця в галузі токсичності алюмінію британського професора Christopher Exley та його американської колеги Elizabeth Clarkson.
"Алюміній у тканинах людського мозку від донорів без нейродегенеративних захворювань: порівняння з хворобою Альцгеймера, розсіяним склерозом та аутизмом"
https://go.nature.com/3fSCIrR
За другим посиланням присвячений цій публікації допис її автора на спеціалізованій медичній блог-платформі The Hippocrat Post
https://bit.ly/3fQXxnL
Професор Екслі пояснює, що коли в попередні роки він публікував дослідження про дуже високий вміст алюмінію в зразках мозку людей, що мали хворобу Альцгеймера, розсіяний склероз або аутизм, його дещо дивували питання про вміст алюмінію в "контрольній групі" здорових.
Алюміній є визнаним нейротоксином і припущення, що такий його вміст може бути "нормальним" звучало для фахівця дивно.
Але щоб зняти ці питання він таки провів контрольні вимірювання вмісту алюмінію в майже двох сотнях зразків мозку від донорів без нейродегенеративних захворювань і довів, що вміст алюмінію там нижчий в десятки та сотні разів
Тут в ФБ та на BEZDOZ.INFO я багато разів наводив публікації та інтерв'ю професора Екслі, який неодноразово заявляв, що головним джерелом цього алюмінію він вважає вакцинні ад'юванти - інгредієнт, що його додають в більшість інактивованих ('не живих") вакцин для посилення імунної реакції.
Алюміній, що потрапляє в наш організм з їжею, здебільшого виводиться системою травлення.
Механізмів ефективного виведення алюмінію, що його з вакцинами вколюють в м'язи, наш організм не має.
Вакцинний алюміній або концентрується в грануломах неподалік місця введення, або подорожує кровоносною системою. Трапляється, що він долає гемато-енцефалічний бар'єр та попадає в мозок.
Ще літом 2017 року професор Екслі як і двоє його не менш шановних в науковому світі колег з Франції та Канади написав відкритий лист до регулятивних органів США, де повідомив про власну підтримку та наукову обґрунтованість тези щодо зв’язку вакцин та аутизму.
Мій український переклад цього листа, англомовний оригінал та перелік досліджень професора та його групи, що було до нього додано тут
https://bit.ly/3bFmnnq
Tags: беспредел, здоров'я, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments