Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Авакову таки доведеться визнати, що Шеремета вбили співробітники СБУ

Volodymyr Boiko
Послухав я інтерв’ю директора Департаменту комунікації МВС України Артема Шевченка стосовно розслідування Нацполіцією вбивства Павла Шеремета… Ну, що тут сказати…. Думаю, Авакову таки доведеться вголос визнати, що Шеремета вбили співробітники 5 управління Департаменту контррозвідки СБУ. У Арсена Борисовича просто виходу іншого немає – або він розповідає про роль у вбивстві Шеремета колишнього й нинішнього начальників 5 управління ДКР, або агентура СБУ й далі влаштовуватиме акції під гаслом «Аваков – чорт» з метою домогтись відставки всесильного міністра.
У цьому світлі, до речі, цікаво виглядають недавні пертурбації в СБУ. По-перше, лави Контори покинув колишній начальник ДКР Олексій Петров, у якого раптово були виявлені адміністративні таланти – Олексій Геннадійович з 22 квітня очолює Закарпатську обласну державну адміністрацію. А, по-друге, після затримання Шайтанова (у якого Петров був заступником в «шайтанбаті», себто 6-му Управлінні ЦСО «А»), в 5-му Управлінні ДКР помінявся начальник – замість Романа Червінського, який відправлений на перевиховання в ГУР МО, начальником управління став Олександр Поклад, відомий провокатор і знавець схем «Укрспирту».
І Червінський, і Поклад є найближчими соратниками та колишніми підлеглими Петрова, раніше Поклад був заступником начальника цього управління, тепер піднявся щаблем вище. Але Поклад, окрім любові до «Укрспирту», має ще одне хобі – він регулярно розкриває замахи на Авакова, останній раз – коли 14 квітня повідомив Арсену Борисовичу, що Валерій Шайтанов мав намір позбавити життя міністра внутрішніх справ. А до того Поклад не менш успішно розкрив замах на Авакова, який, з його слів, збирався вчинити Павло Заярнюк за вказівкою екс-керівника «Укрспирту» Михайла Лабутіна, що не доніс Покладу та Петрову грошей.
А якщо Арсен Борисович ще й розповість, хто саме з СБУ організував кидання гранати під Верховною Радою 31 серпня 2015 року і я з яких мотивів лейтенант Баканов прикриває вбивць і провокаторів у власному відомстві, то літо 2020 року багатьом запам’ятається на все життя.
Tags: аваков, беспредел, бойко, менты, піар, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments