Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ви знаєте, чому підлеглі називають генерального прокурора Ірину Венедіктову загадковим словом «ДБС»?

Volodymyr Boiko
Ви знаєте, чому підлеглі називають генерального прокурора Ірину Венедіктову загадковим словом «ДБС»? – Ні, не тому, що вона бере предмети, схожі на гроші, у публічних місцях, підставляючись під камери зовнішнього спостереження, записи з яких потім вилучає СБУ (наприклад, саме в такий спосіб було зафіксовано отримання нею пакета з грошима 20 січня 2020 року у проміжку між 13:30 і 14:00 в італійському ресторані «Моменто» по вулиці Златоустівській, 2/4 в Києві). Якраз цим співробітників Офісу генерального прокурора не здивуєш. Та й останнім часом Венедіктова передоручила всі переговори з кадрових питань своєму чоловікові й по ресторанах майже не їздить.
Абревіатурою «ДБС», себто «дура бєз сісєк», Ірину Валентинівну її підлеглі називають за дивовижний інтелект: вона вже два місяці перебуває на посаді, але досі не збагнула, що першим її кроком (а, точніше, умовою при наданні згоди очолити українську прокуратуру) мало б стати звернення до Верховної Ради негайно скасувати всі зміни, внесені в Закон України «Про прокуратуру» у вересні та жовтні 2019 року. Тобто, повернутись до редакції Закону, яка була станом на 19 вересня 2019 року, відновити повноцінну діяльність Ради прокурорів і Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів, скасувати всі накази про звільнення прокурорів з посад «за підсумками атестації» та повернути назву Генеральна прокуратура України замість Офіс генерального прокурора. Другим кроком мали б стати кримінальні провадження відносно громадян Нуруллаєва, Чумака та Каська за самовільне присвоєння ними звання «прокурор» і відносно громадянина Рябошапки за виплату цим громадянам коштів державного бюджету у вигляді зарплатні. Третім – екстрадиційний запит у Францію на предмет видачі Рябошапки та накладання арешту на його майно для забезпечення регресних вимог при відшкодуванні незаконно звільненим прокурорам компенсації за час вимушеного прогулу.
Але оскільки ДБС ніяк не може збагнути, як взагалі функціонує система правоохоронних органів і лише влаштовує по кілька разів на дню істерики підлеглим, то неважко передбачити, що восени почнеться параліч кримінальної юстиції. Через це, напевно, вже й пішли чутки, що чоловік Ірини Валентинівни, як тільки допродасть посади (передусім – досі вакантну посаду першого заступника генерального прокурора), забере свою дружину з прокурорської божевільні та переведе її в розряд домогосподарок, щоби вона трохи підлікувала нерви.
Tags: бойко, менты, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment