Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

COVID19. Украина. Дети (до 18 и старше)

Олексій Валерійович Галімський
Вспышки в детских коллективах, в первую очередь закрытых -- это ожидаемо.
Более того, количество тяжелых случаев и смертность среди детей ожидаемо будет расти. Я не исключаю того, что COVID19 может стать "детской инфекцией", подобно ротавирусному гастроэнтериту.
Причины тому -- практически полная неэффективность всех кроме "закрытия на карантин", и вакцинации, любых профилактических и противоэпидемических мероприятий в детских коллективах, низкая санитарная культура, скученность, перегруженность, а также банальная антисанитария в студенческих общежитиях. А потому "доза" и "кратность" заражения там будут велики.
Вопрос значимости и "эффективности" (*поправили коллеги) альтернативных, кроме воздушно-капельного механизмов передачи, в частности водного и бытового путей (фекально-орального механизма передачи) остаются открытыми, равно как и значение домашних животных в качестве потенциальных источников инфекции.
АПД. Краткий вывод: А потому новый учебный год в сентябре 2020 для меня под большим вопросом
===
Максим Каммерер
В останні дні було хакерами оприлюднено величезне сховище зламаних електронних листів та паролів Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) та науково-дослідного центру в Ухані, Китай.
Інформація просочилася на сайтах, якими користуються крайні праві екстремісти західних країни.
(М : однозначно всі ці дарк нети, 4chan, Qanon тощо є платформами російського (ординського) ГРУ ГШ РФ)
Деякі вважають, що за цей злам несе відповідальність Росія. (М : а хто ж ?)...
Вчора ввечері з'явилась шокуюча новина, що пірати виклали в мережу майже 25 000 паролів, які нібито належать до груп, що працюють над створенням вакцини проти коронавірусу.
Окрім фонду Гейтса, ВООЗ та лабораторія Вуханя,
також, за повідомленнями, були взломані Національний інститут охорони здоров'я, Центри контролю та профілактики захворювань та Світовий банк.
За даними Washington Post, SITE Intelligence Group, яка здійснює моніторинг терористичних груп та екстремізму в Інтернеті, заявила, що дані вперше були розміщені у крайньому правому притулку 4Chan. Потім він пробрався до Пастебіна, Twitter та крайніх правих каналів Telegram.
Екстремісти негайно почали використовувати його у спробах злому та цькування, додає Пост.
Експерт з питань кібербезпеки заявив у релізі, що їм вдалося перевірити частину злому інформації ВООЗ.
Крайні праві екстремісти та теоретики змови були в захваті від новин про те, що Фонд Гейтса був зламаний.
Багато хто помилково вважає, що Білл Гейтс брав участь у плануванні або попередньо знав про пандемію коронавірусу.
Вони дотримуються химерних теорій про те, що Гейтс хоче отримати прибуток від вакцини або планує використовувати пандемію як привід для імплантації мікрочіпів для проведення масового спостереження.
Розслідування New York Times встановило, що теорії, що пов'язують Гейтса з коронавірусом, згадувалися в телебаченні та соціальних мережах більше мільйона разів з лютого по квітень.
Сьогодні вранці #GatesHack тенденцію у Twitter. Багато хто використовує хештег відстоювали ці переконання.
Прихильники QAnon є одними з тих, хто зафіксував Гейтса, котрих, на їхню думку, пов'язано з глобальною сатаністською кабалою педофілів та людоїдів (М : ну і фантазія у аналітиків з Гризодубової, хлопці, педофіла Шарія не забудьте внести у списки світової закуліси, чи він кошерний православнутий московської неканонічної секти?).
Як «доказ» вони вказують на різні безглузді деталі, такі як попередні зауваження Гейтса про можливість глобальної пандемії та патент Microsoft.
Деякі експерти вважають, що Росія стоїть за цією останньою кібератакою.
Це мало б сенс.
Вже відома багатьма кібератаками, країна має давню заплутану історію злягання із крайнім правим західним екстремізмом.
Державні ЗМІ вже опублікували теорії змови про те, що Гейтс пов'язаний з коронавірусом, повідомляє Buzzfeed News.
Одночасно злом ВООЗ, лабораторії Ухань та Фонду Гейтса приєднав би їх усіх разом для тих, хто намагається допомогти надалі змові.
Експерт з питань контррозвідки та корпоративного шпигунства Грег Барбакчія, колишній керівник Palantir Technologies та сержант армійської розвідки, заявив "Daily Dot", що хакерство такого масштабу може бути реально здійснене мережею хакерів.
"Потрібно було б вишуканих зловмисників майже весь час з часу, коли світ вперше почув про COVID-19", захворювання, спричинене коронавірусом, щоб здійснити це хакерство, - сказав він.
"Хтось повинен був уже мати цю мережу," сказав Барбачча.
На його думку, малоймовірно, що хтось, крім уряду, міг би зламати цю сферу в такі обмежені строки. Він також зазначив, що деякі зломлені матеріали з Китаю вже були перекладені англійською мовою як доказ витонченості нападу.
Барбаччо додав, що хоча у кількох держав, у тому числі США, є спроможність, лише Росія реально володіє здатністю та мотивом.
«Для Росії було б дивовижно, якби вони змогли завести США та Китай у якусь війну ... Найкраща стратегія шпигунства - завжди змушувати ворогів чи близьких союзників боротися один з одним !!! ».
Він розглядає хакерство як початок кампанії з інформаційних воєн щодо розподілу та відволікання населення та уряду США, включаючи президента Дональда Трампа.
Але це також може мати інший мотив. Звинувачення Гейтса, можливо, матиме додаткову користь у сприянні зусиллям президента Росії Володимира Путіна вигнати Microsoft із країни.
receive.news
Tags: #gateshack, анализ, карантин, мировое правительство, піар, щеплення
Subscribe
promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 11 comments