Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Як цікаво

Natalya Nikolaeva
Заявленого МОЗ-ом масового тестування для виявлення антитіл до Коронавірусу серед населення, а отже і кількості безсимптомно перенісших це захворювання, не буде.
За словами Степанова, "Масове тестування людей без симптомів может викликати оманливе відчуття безпеки, тому ухвалено рішення тестувати тільки за наявності відповідних симптомів."
Це як?
Як і з дезінфекцією вулиць, під'їздів, заборон парків?
Раптом виявиться, що 50% мають антитіла і скинуть маски і рукавички? Які, до речі, МОЗ якраз не зобов'язувало всіх носити. МОЗ писало завжди, що маски тільки хворим з симптомами і медикам потрібні. І, хто забув - "на вимогу державних органів влади". Згадуйте - маски і рукавички масово введені НЕ за епідемічними показаннями, а за розпорядженням влади.
І ось масове тестування, як і пік, скасували.
Не цікаво їм.
Не важливо дізнатися, скільки ж реально перехворіло.
За три з половиною місяці епідемії в світі нікому не важливо і не цікаво перевірити, чи передається вірус через поверхні, через руки, через продукти. Чисто заради принципу, хоча і так зрозуміло, що ні.
І вони це знають.
Вони знають, що не передається. Як знали, що гуляти в парках і на вулиці безпечно.
І безпечно торкатися обличчя.
І безпечно чіпати упаковки.
Що рукавички не потрібні.
Що дезинфекція приміщень не потрібна. Як і вулиць.
Що тестування покаже велику кількість тих, хто мають антитіла.
Що епідемії в Україні немає і не було.
Вони все це знають.
Але вони будуть продовжувати давати тупі розпорядження про те, що можна ходити по вісім, перукарям працювати в рукавичках, а на ринках міряти температуру і затягнути плівкою.
Бо вони вже протягнули на "дослідження" хлорохин, протефлазид, амізон. І мало не протягли диво гібрид кавоварки і мішка Амбу у вигляді ШВЛ. Але варто було тільки анестезіології в відкриту обуритися і відразу "Ахрана, скасування".
Тепер ось тести "українського виробника", у яких з українського тільки сума з бюджету.
І за все розпили і відкати. Звісно, непотріб і херню протягли. Цинічно, нахабно, відкрито.
Лохи в масках і рукавичках - все схавають.
Головне, не давати лохам "оманливого Відчуття безпеки".
І вони будуть безмовно підкорятися.
Нехай будуть вдячні, що їх врятували, завдяки безпрецедентним заходам.
Вони не дурні. Вони будуть робити те, що ви їм дозволяєте.
Підтверджено асоціацією анестезіологів.
====
Valentyn Luchenko
ПЛР-ТЕСТ SARS-COV-2: неспецифічнийі', марний з МЕДИЧНОЇ ТОЧКИ ЗОРУ, АЛЕ викликає страх І БЕЗРОБІТТЯ!
У зв'язку з величезною важливістю для світової громадськості епідемії Covid-19 і її наслідків, особлива увага повинна бути приділена ПЛР-тесту SARS-CoV-2 - єдиному доступному інструменту для вимірювання вірусу і можливості говорити про нові поширення взагалі.
Моя оцінка цього не змінилася з кінця лютого: без тесту ПЛР на віруси SARS-CoV-2, розробленого німецькими вченими, ми не помітили б короновірусну «епідемію» або навіть «пандемію».
Після того, як ВООЗ рекомендувала цей ( «не для медичних діагностичних цілей»), тест був використаний по всій країні в спробі знайти фрагменти вірусу атипової пневмонії. Установа в Китаї, чиє ім'я не було згадано одним з розробників тесту ПЛР, професором Дростеном під час інтерв'ю на німецькому громадському радіо «Deutschlandfunk», підтвердило вірусологу, що використаний ним тест виявив фрагмент SARS, який вони шукали у вірусі атипової пневмонії Вухань.
Моя оцінка цього тесту, який офіційно не акредитований і не схвалений для медичних цілей, а тепер використовується для пошуку «випадків» у всьому світі, полягає в наступному:
!!! Як можна використовувати тест, який виявився позитивним для багатьох різних вірусів атипової пневмонії кажанів, собак, тигрів, левів, домашніх котів і людей, які на протязі багатьох років змінювалися і поширювалися по всьому світу, як специфічні для виявлення імовірно тільки чотирьох -місячних SARS -CoV-2? !!!
Мабуть, це чутливий тест, який дає дуже багато позитивних результатів. Тому він може також виявити багато - в той же час природно рекомбінованих - SARS-подібних патогенів. Це не заперечує, що серед них були і віруси з Вуханя.
Однак, очевидно, тест також вимірює більш ранні варіанти SARS, які постійно змінюються, можуть швидко змінювати хости і не виявляються в базах даних вірусологів. Однак вони були і, очевидно, не вважаються надзвичайно небезпечними.
Отже, як ми дізнаємося, що невідповідність між багатьма нешкідливими інфекціями і декількома більш серйозними захворюваннями не пов'язано з тим, що різні варіанти однаково добре поєднуються з використовуваним тестом? Тим більше, що це виявляється позитивним навіть для тваринних варіантів!
Проте, позитивний - хоча, можливо, безглуздий - результат тесту завжди лякає і викликає негайну і передбачувану відповідну поведінку з боку тих, хто постраждав.
Широке тестування сумнівними, неперевіреними, неточними, непідтвердженими тестами таким чином стало свого роду фундаментом для всієї подальшої діяльності, пов'язаної з коронавірусів (звільнення і перепрофілювання клінік для оголошеного колапсу системи охорони здоров'я, необ'єктивний і песимістично однобокий надажіотаж в ЗМІ, введення безглуздих карантинних заходів, зокрема масочного режиму і багато іншого), що викликало паніку, гарантувало тривалу епідемію страху і, як результат, послух надзвичайно заляканого населення.
(С) Доктор Вольфганг Водарг - лікар-терапевт і фахівець з легеневих захворювань.
Tags: карантин, медицина, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment