Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova ТРИМАЙМО В КУРСІ щодо історії на трасі

https://www.facebook.com/diana.makarova.37/posts/3054687564591924
Що ВЖЕ ЗРОБЛЕНО для покарання ментів-беспредєльщиків?
1. За пару годин після ситуації трійку патрульних відсторонили від виконання службових обов'язків. В них відібрали посвідчення й жетони.
За інформацією від @Олексій Білошицький
https://www.facebook.com/Bilosh/posts/10220523140581066
та @павло маріонда https://www.facebook.com/profile.php?id=100006349507762
2. Розпочато службове розслідування.
3. Нас запросили для надання свідчень в управління патрульної поліції. Разом з нами туди поїхали журналісти. Чекаємо на телесюжет.
4. Свідчення ми записали, написана також заява з вимогою отримати офіційне сповіщення про результат внутрішнього розслідування
ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ в коментах
1. Чому ми не вели зйомку увесь час протягом обурливої сцени?
В нас профдеформація. Ми надто багато часу проводили на фронті, на блокпостах. Там працюють дещо інші закони, принаймні фото та відео зйомка заборонені. А переключатись з фронтової звички на тилову завжди не надто просто.
А ви не беріть приклад з нас і одразу включайте відеозйомку в подібній ситуації.
(втиконули)
2. До профдеформації також віднесемо і нашу готовність:
- надати документи до рук поліцейських
- вийти з машини
- показати вміст багажного відсіку
Не робіть так, люди. Ми теж висновки зробили. Свої права на мирній території треба знати. Фронт це фронт, а тил - відповідно тил.
(лоханулись)
3. Але зіграла роль і певна неадекватність поліцейських, які штурмували нашу машину.
Коли озброєні неадекватні люди хапаються за зброю і грозяться застрелити вас - краще виконати їх вимоги. Здоровішим будеш. А розборки потім.
Ці ж поліцейські дійсно справляли враження повних неадекватів.
(SIС!)
Ми вдячні за швидку допомогу Olha Reshetylova
Viktoriya Petruk
Готуємо заяви в ДБР та ін
Ми вдячні журналістам, які не пройшли повз цю ситуацію - але у першу чергу вам всім. Хто робив репости, коментував, тобто, допоміг вивести обурливу історію на високий інформаційний рівень...
... але я весь час думаю от про що.
Що це було - звичайне бикування поліцейських в надії збити грошенят на трасі? Чи замовлення на конкретних волонтерів з активною позицією (мета - спровокувати)
Перше - гірше.
Бо якщо ми змогли захистити себе і одне одного, в нас є фейсбук і певна кількість підписників - то чи зможе це зробити український громадянин, в якого, наприклад, і фейсбука нема?
Так, в ідеалі український громадянин мусить знати свої права і вміти відповісти на наїзд беспредєльщиків.
В ідеалі.
А тепер повернемось і перечитаємо про поводження громадянина з неадекватним власником зброї, який до того ж ще й погрожує цією зброєю. Отож бо...
Тому наша боротьба за покарання неадекватів-поліцейських - це не лише боротьба за власну гідність - але в тому числі і за отого громадянина, який не матиме ресурсу, аби відповісти бикуючим поліцейськи в разі чого.
Більш того - це навіть боротьба за нашу поліцію, якою ми її хочемо бачити.
І ПРО ПОГРОЗИ
Сьогодні представники Департаменту патрульної поліції пояснили нам багато речей - в основному вони говорили, що службове розслідування тягнеться до тридцяти днів і до його закінчення вони нічого коментувати не можуть.
Але ніхто з поліцейських чинів не зміг пояснити - а що нам робити з тими погрозами нам, які вже пролунали у коментах?
Це погрози чи від колег наших поліцаїв чи від них самих:
- Нічого, ми вас ще зустрінемо на тій трасі. - багатообіцяюче пишуть нам.
ДОДАТОК
Тут власне опис події, ми намагались без емоцій, вже не шершавим язиком плаката (С), а суконною мовою поліцейської бюрократії.
Також тут всі фото та відео. Що є.
Все це теж надано поліції та журналістам.
"16.05.2020 11-45 ми, Макарова Діна Костянтинів Абрамов Павло Миколайович, Макарова Олександра Олександрівна, Запорожець Євгенія Олександрівна, їхали на особистому транспорті (Volkswagen T4........), власник Макарова Д.К., за кермом Абрамов П.М. від помешкання, де ми всі разом проживаємо, в напрямку до Києва.
На Житомирській трасі (зупинка Сосновий бір) нас зупинили люди в поліцейській формі, представились нерозбірливо. Першим чином спитали, чому ми перебуваємо в автомобілі без масок і чому нас в машині четверо (посадкових місць в машині 5). Ми дали пояснення, що маємо право їхати в автомобілі без маски і перчаток, і що вдягаємо маски і перчатки, коли виходимо назовні. Вимогу поліцейських надати документи на машину і страховку ми одразу виконали.
Поліцейські почали допитуватись, чому ми живемо разом. Макарова Д.К. спробувала пояснити, що ми волонтери, проживаємо і працюємо разом у нашому волонтерському центрі. Але поліцейські, навіть не дослухавши пояснення, почали висміювати нашу діяльність (волонтерство), називати нас клоунами, допитуватись "ви що, на Фрунзе їдете?" (вочевидь, маючи на увазі психіатричну лікарню). При цьому один з поліцейських тримав маску на обличчі приспущеною і відмовлявся вдягнути її правильно.
Нам наказали вийти з машини і показати багажник. Дочекавшись, поки поліцейський вдягне маску належним чином, ми, в свою чергу вдягаючи маски і перчатки, вийшли з машини і викликали новий вибух насмішок. Поліцейські насміхались з того, що ми вдягаємо маски і перчатки, весь час повторюючи "Що ж ви такі законопослушні?!"
Один з поліцейських, побачивши, що ми ведемо відео-зйомку, почав закриватись жезлом і намірено виставляючи середній палець руки на камеру. При цьому він одразу поклав руку на пістолет і під час усієї розмови демонстрував пістолет, на третину витягуючи його з кобури.
Побачивши у багажнику собаку, поліцейські почали допитуватись, чому ми возимо в машині собаку. І наказали вивезти пса з багажного відсіку. Ми почали переводити пса до пасажирського салону, той агресії не проявляв, але поліцейський, що демонстрував пістолет, сказав, що застрелить собаку і додав "і вас застрелю"
Ми попросили поліцейських надати свої дані, двоє відмовились, третій сказав, що може надати дані лише водію автомобіля. І запропонував Абрамову П.М. піти разом до поліцейської машини. Всім іншим йти до поліцейської машини заборонили, весь час повторюючи "ну все, ви тут стоїте до завтра"
Тим часом поліцейський, що спілкувався з Абрамовим П.М., почав активне провокування з використанням нецензурної лексики. Цей поліцейський допитувався, чому ми не на фронті, а сидимо в Києві, якщо ми волонтери, і в яких ми всі стосунках.
Так і не знайшовши порушень, нам віддали документи і дозволили їхати далі.
Фото, відео матеріали додаємо."
Tags: аваков, ато, беспредел, майдан, менты, піар
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 7 comments