Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

смерть мас-медія

Алі Татар-заде
найнеочікуванішим для мене наслідком всесвіньої епідеміоманії стала смерть мас-медія.
Саме так, для мене вони вже третій місяць борсаються в агонії. Може вони і не бачать цього, але я не з добрих докторів, які до останього казатимуть помираючому, що "все буде добре" (кому добре?)
ЗМІ в цілому й раніше не надто радували, проте я звик до них як до необхідного зла. Наголос на слові "необхідне" - де ще я можу взяти інформацію, яка скорегує мій курс?
Тепер вся новинарня забита абсолютно непотрібною мені інформацією про вірус в Сінгапурі та чи ледь не Антарктиді. Ну добре, навіть в Рівненській області (я що, збиравсь туди?)
Події які відбуваються поза вірусом, попри вірус чи навіть під покривадлом вірусу, доводиться виковирювати з вороху папужиного спаму, - так колись Шерлок дізнававсь про важливі злочини, читаючи весільні та похоронні оголошення.
Це явно не те, для чого була придумана "четверта влада".
Раніше це було очевидно тільки мені, наскільки вона не виконує свою функцію, я міг додлубуватись до певних проявів, але щоб отак в цілому обізвати мас-медія лайном - на це не вистачало духу.
Тепер, однак, я ламаю голову, що замінить змі.
Ще б краще - придумати чим їх можна замінити. Чимсь принципово новим, яке залишить в минулому всі недоліки і гідно перейме місію головну - інформаційну.
Tags: дебилы, свобода змі
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 114
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments