Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ПРО ЧИПУВАННЯ В УКРАЇНІ

Andrew Titarenko
не моє, просто гарне 😀)
"Я б чіпування менше всього боявся в Україні. У нас пейпал 20 років не можуть запустити. Чого б це з чіпами буде по іншому. Президент запише суворе відео, де скаже, що з завтрашнього дня всі зобов'язані вживити в мозок чіпи. МВС оголосить конкурс на придбання чіпів.
Виграє фірма-прокладка, яка в десять разів дорожче продасть китайські чіпи під видом американських. Антикорупціонери через тиждень, викриють це і конкурс відмінять. Медведчук по своїм каналам буде показувати, як при совєтах могли зробити апарат для чипування, а тепер все пропало.
На це укроборонпром скаже, що готовий почати випуск апаратів для чипування через 3 місяці. Ще через місяць, прокинеться НБУ, і видасть постанову, що чіпи порушують постанову про регулювання платіжних засобів, і перед чіпуванням треба кожному отримати ліцензію на зовнішньоекономічну діяльність.
Мінцифри скаже, що реалізувало чіп в додатку Дія, а на справді тобі просто у вайбер надсилають фото чіпа. Через півроку, всі про це забувають, бо президент знов полетів в якийсь бахрейн за незрозуміло чиї гроші. Ітог: депутати вживили чіпи у приватних клініках, деякі на всяк випадок навіть купили собі апарати для чипування.
Чіпи закуплені державою лежать на полицях Епіцентру, і ніхто їх не бере, бо коштують дурних грошей."
-----
Andrew Samokysh
забыл добавить - встречает Мрию с чипами из Китая... закон про чипы - подано 3000 поправок
========
Serhiy Dibrov
Я не коментую ідею «вакцінувати більшість українців проти грипу з 1 липня».
Це нездійсненна утопія, яка може існувати лише в хворобливій уяві людей, які геть не розуміються в медицині, незважаючі на свої посади.
Так само я не коментував і не коментуватиму інші прояви творчості душевнохворих, як, наприклад, їх ідею «провести поголовне тестування всіх мешканців України на коронавірус».
І принагідно хочу привітати українців з важливою датою.
Нещодавно ми пережили інкубаційний період (два тижні) після Вербної Неділі, пережили два тижні після Пасхи, два тиждня після «гробків».
Нещодавно ми пережили два тижні після найстрашнішої загрози існування людству — шашликів.
З чим я вітаю.
Наближаються два тижні після Дня перемоги, пройшло більше тижня з моменту відкриття магазинів, ринків та перукарень.
Тримаємося!
Tags: dibrov_s.livejournal.com, дебилы, мировое правительство, піар, україна, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments