Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

В цій галузі таке ставлення до споживачів фактично є нормою

Захар Мілютін
Вчора 19.05.2020 найбільша світова фармкорпорація Johnson & Johnson повідомила, що зупиняє продажі своєї "іконічної" дитячої талькової присипки в США та Канаді.
В решті країн світу вони продовжать її продавати.
Деталі в свіжій статті Reuters тут
https://reut.rs/2zgZAAT
За другим посиланням оприлюднене ще в кінці 2018 зразкове журналістське розслідування того ж Reuters щодо присутності в дитячому тальку від Johnson & Johnson канцерогенного матеріалу азбесту.
https://reut.rs/3cTBqLu
На кінець 2018 року сума компенсацій, що їх Johnson & Johnson вже програли в судах США споживачам у зв'язку з викликаними азбесто-вмісним тальком онкологічними захворюваннями, наближалась до 5 млрд. доларів США.
На черзі тоді було майже 12 тисяч позивачів.
В свіжій статті Reuters повідомляє вже про 19 тисяч постраждалих і "найпопулярніший" діагноз - мезотеліома.
Через оприлюднення внутрішнього листування в судах було доведено, що в Johnson & Johnson з початку 1970-х знали і про присутність в їх дитячому тальку азбесту, і про його канцерогенність.
Але замість того, щоб відмовитись від цього продукту або хоча б чесно попередити споживачів фармкомпанія пішла шляхом брехливого "спростування", корупції та складання "чорних списків" вчених і лікарів, що мали нахабність говорити правду.
Хто слідкував за схожими процесами по Vioxx, Paxil, тощо, знає, що аналогічну лінію поведінки свого часу брали на озброєння Merck, GSK та інші фарма-виробники.
В цій галузі таке ставлення до споживачів фактично є нормою

Tags: здоров'я, история, медицина, мировое правительство, подонки, сша
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment