Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Своє в тій косоворотці не бачать впритул

Алі Татар-заде
московити такі дурні, що появу Хрущова в косовороткє вважають по-перше першим публічним показом вишиванки, по-друге необхідним і достатнім доказом українського походження Нікіти Сєргєєвічя.
Своє в тій косоворотці не бачать впритул - вже не раз у тому впевнився, іще до окупації. Схоже, що справжні косоворотки та інші народні мистецтва залишились тільки в незамутньоних, чистих угрофінських деревнях.
Ну і це бажання приписати всі негаразди СРСР, що ним правили "нєрускіє". Між іншим, першу скрипку в цьому задав свого часу Солженіцин, "але любимо ми його не за це". Напирання на єврейські, латиські, грузинські корені керівництва, - наче в імперії було інакше?
Що ж ви не обсираєте своїх Лоріс-Мелікова, Багратіона, Мєндєлєєва, Боткіна, Бенкендорфа? (хоча для справедливості - іноді цім шалив Пушкін, але, здається, просто тролів сучасників)
Для них і Брєжнєв - украінєц, тому що була фотка в журналі Аганьок, де він в тридцять якомусь році написав "украинец" (потім передумав і став рускім).
А уж ненависний Горбачов! "Та в нього ж явно украінскій акцент!".
(Насправді, ставропольські казакі майже зовсім не українці, - а от їхній акцент це жирний натяк на те, що рускій язик це франкенштейн з кількох живих мов, які сам же й убив, щоби зшити себе з їх кінцівок).
Коментарі
Алі Татар-заде
постскриптум. Єдиний лідер, який балакав живою російською (одним з діалектів, хоч і пізнього формування) був Боріс Єльцин. Самий ненависний з усіх вождів. Якому постійно шукають "євреіскіє корні", не в силах повірити що в Придуральє отак виглядають та розмовляють.
Tags: дебилы, рассея
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments