Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Азаров і Арбузов імітують попит на свої боргові облігації

Сьогодні трапилось диво. Пізно ввечері Мінфіну нарешті вдалось взяти в борг 860 млн. грн. Що правда, для цього треба було запустити нові облігації внутрішньої держпозики з прив'язкою до долара. Проте хто ж зважає на такі дрібниці. Здавалось, все у нас налгоджується, а зловісна тінь дефолту відсунулась назавжди, але є кілька моментів, які заважають нам радіти разом з панами Ярошенко та Арбузовим.
Зокрема, заважає радіти нам той прикрий факт, що сьогодні о 16.00 НБУ купив у невідомих нам банків облігацій внутрішньої державної позики(звичайних, виражених в гривні) на 1 млрд. грн.
Простими словами:
1. О 16.00 НБУ на ще мокрий від типографської фарби 1 млрд. гривень викуповує у невідомих нам банків звичайні гривневі ОВДП;
2. О 18.30 невідомі нам банки на 860 млн. свіженьких гривень купують у Мінфіна нових вже виражених в валюті облігацій.
Досвід життя в Україні підказує, що банки в пункті 1 і в пункті 2 - одні й ті ж самі, а долю 140 млн. ми не дізнаємось ніколи.

Олександр Данилюк
Tags: податковий кодекс, україна
Subscribe

Buy for 60 tokens
А ведь я вас об этом предупреждал. (фото: Яндекс Картинки) Смена власти в США случайным образом совпала с самым счастливым днем для миллиона рядовых американцев. Совпадение? Очень многие граждане проснулись сегодня с улыбкой на лице, поскольку для них этот день стал в несколько раз…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments