Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

ЯК ПРАЦЮЄ РОСІЙСЬКА ГІБРИДНА ПРОПАГАНДА І РОСІЙСЬКА ГІБРИДНА АГЕНТУРА

Антон Ходза
☝️Що відбулося:
На Житомирщині сталася трагедія - орендар ставка застрелив сімох Нацгвардійців, які приїхали до нього порибалити. Вони випили, покурили, потім частина пішла спати, а з рештою стався конфлікт, у орендаря зірвало дах і він всіх розстріляв.
Про цю версію каже поліція (але хто ж їм вірить). Цю версію підтвердили мені і мої джерела. Цю версію підтверджують і фото з місця подій (на які я не радив би вам дивитись).
Трагедія. Загинули люди. Дуже хороші люди, принаймні про одного точно знаю, що він був достойний.
👉Що відбулося далі:
А далі включилась російська пропаганда. Я не знаю, як це у них працює. Мабуть є якийсь відділ моніторингу, який фільтрує всі новини з Україні, і потім технологи сидять і думають що з того можна вичавити і як перекрутити.
В цій ситуації вирішили розіграти конспірологію про чесного трударя-фермера, до якого приїхали хуйові атошники віджимають ставок і вимагали мзду. Фермера вкурвило і він всіх постріляв. Герой, сіль землі, гайдамака.
👇Як вкидали:
Примітивно і просто. Спочатку зранку з'явився пост на лівій сторінці без справжнього ім'я та фото - Калина Київська (можливо вкрадена сторінка).
Де коротко і яскраво була описана ця конспірологія. Встигли одночасно з поліцією свою версію вкинути, тому воно розсліталося швидко. Ніяких пруфів, нічого не дали, не показали. "Просто повірте". І купа людей затегана.
Потім на цю сторінку почали посилатися ЗМІ. А потім сторінка і сам пост зникли - власники їх видалили. Кінці у воду.
Потім підключився кудлатий обсмоктиш Шарій (а што не так с шарийом?). А також консерви рангом поменше - наприклад Чаплига.
Потім це мають підхопити і рознести російські засоби масової дезінформації. Бо в Україні ця версія в пресі не дуже прижилася.
****
Ну от власне і все. Так працює тупа примітивна та кондова російська пропаганда.
Зараз відслідковуйте, хто буде ще нести цю пургу. Так ви зрозумієте, хто сидить з кремлівським піструном за щокою.
Вносьте їх у списки, прийде день, ці списки знадобляться.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2388465.html.
Tags: дебилы, подонки, прдоны, піар, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment