Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Україна тісно пов'язана зі Швецією

Алі Татар-заде
на езотеричному рівні, я гадаю, Україна тісно пов'язана зі Швецією і не знаю як Швеція, але наша ненька дуже потерпає від того, що ці зв'язки фактично розірвано.
Шведи виводять себе від скіфів, що жили поміж Дунаєм та Доном; для них Германарих - в дошку свій, тоді як в нашому підручнику йому присвятять два рядочки дрібним шрифтом, ледь не зо стидом.
Теорія Рюриків та Русі від шведів може як завгодно ковбасити московита, але шкоди від неї Україні я бачу нуль, користі - багато. Краще бути свеєм, ніж московитом.
Передостанній союз України зі Швецією був заповітом Хмеля, який не виконали, але реанімований Мазепою. Недаремно його досі анафемствують в РПЦ, в т.ч. РПЦ-У(гибридна). Тоді ж Швецію як гаранта України (на рівні з Кримським ханом) внесено до "Пактів і Конституції" Орлика.
Остання тоненька ниточка була у 1918-1920, коли нащадок полоненого під Полтавою шведа - вікінг з російським прізвищем Пєтров - став українським генералом Петрів, звільняв Крим із Болбочаном, командував військами УНР.
Навіть "нейтральний статус", який до війни 2014 був в Україні священою коровою індусів, Шведи використовували на 2000% (нулики домалюйте самі) ефективніше для себе.
Сьогодні вони поступово й обережно інтегруються з НАТО, просто тому що світ жорстокий і нема на горизонті більш вигідних партій.
Ну і головне що сприяє нашій потенційній дружбі - це, звісно, відсутність теріторіальних претензій в принципі. Відсутність кордону у наш час це цінний капітал для співпраці.
Сказане справедливо і для інших скандинавських країв, проте все ж таки саме Швеція була для України головним ланцюгом в нордичний світ.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2389658.html.
Tags: европа, піар, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment