Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Diana Makarova · НАСПРАВДІ - НІ...

От за Пояркова обідно було.
Насправді ж непоганий чувак. Ловить все з пів слова, легко кидається допомагати. Колись разом з нами фронту допомагав.
Один раз.
Взяв у Епіцентра автоінструментів, передав нам, ми відвезли на фронти, звітувались потім перед Поярковим, він замахав руками - мовляв, я й так знаю, що пішло на діло.
Щоправда, після виборів відмовив у допомозі.
Коли я попросила вкластись у покупку станків для кулеметів, а потім попросила вкластись у покупку коптера - Поярков відповів, що не може, бо зараз співпрацює з Мирославом Гаєм, вони вкладаються у потужний проект з госпіталем, ось зараз якраз очікують на знімальну групу. Понімать надо. Я пойняла і проніклась.
Потім, правда, я не полінувалась, навела справки у волонтерів, які знають ДІЙСНІ потреби по госпіталях, вони лишень посміялись, відповіли, що той "проект" піар піаром. Ну, я так і думала, там же Мирослав Гай, шо непонятно. Зірка піару й пафосу.
А, ні, зірки пафосу - Бірюков та Донік.Колись мене називали зіркою пафосу, а потім я прочитала дописи Доніка та Бірюкова, заридала, посипала голову попелом та й пішла собі. Нє, нічого тобі навіть робити біля пафосу, Діана Макарова, коли є такі. Полум'яні. Запальні. Щирі!
(насправді ні)
Ну, ладно. Гай тоді - зірка піару. В цю нішу я й не лізла, робити піар - це не про нас.
А Поярков? Це зірка чого?
Та так, просто непоганий чувак той ваш Поярков.
Начебто.
Ну, якщо добре пошкребти,то можна ж знайти щось хороше, правда?
Принаймні його друзі розказували, що він ніколи не проїде повз якусь ситуацію на трасі, завжди спиняється допомогти. Потім вони замислились, шукали, що б ще сказати хорошого. Так замисленими і пішли собі. Досі, мабуть, шукають.
Ну, слухайте, стати на трасі - це ж теж треба мати мужність, правда? Це немало. Це навіть огого. Це прямо як пафос у Доніка чи Бірюкова чи вміння про піар у Гая. Правда ж?
... ну, ось. Аж два позитивних момента знайшла у Пояркова. Кілька наборів інструментів для фронта і зупинка на трасі для допомоги.
А так - обідно, да. Як правильно сказав Іван Савельєв - клоун повинен бути смішним. А Поярков несмішний клоун.
Тому й обідно.
Тому що непоганий (насправді ні) хлопчина (Поярков) преться робити революцію (насправді ні) і, як завжди, обсирає святе слово самою своєю несмішною клоунською присутностю.
І ідіотським креативом, за який от щиро обідно було.
(насправді ні))))))))
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2390340.html.
Tags: ато, история, майдан, порошенко
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment