Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Назвемо це умовно "як воно буде при Гетьмані", щоб було більше антуражу

Алі Татар-заде
для мене будь-який злочин міліції-поліції це привід попропагувати свій погляд на поліцейську службу у майбутньому.
Назвемо це умовно "як воно буде при Гетьмані", щоб було більше антуражу.
На своєму доокупаційному досвіді і при всій тоді ще "немотивованій" відразі до ЧФ РФ, я можу стверджувати що ніде не було такого порядку і безпеки на нічних вулицях, як там де патрулювали трійки матросів, у яких невідомо чи є зброя (скоріш за все - при собі), але невідомо і що в них на умі.
Для тих трьох це буденне заняття, навіть свого роду відпочинок (моряк зійшов на берег, як то кажуть).
Йому пофіг на бабушок з травичкою і редискою, бо за добу ніяку схему не побудуєш, а будувати кришу для когось хто тебе завтра замінить на ротації - безглуздо.
Тому я однозначно за військові патрулі.
Екстраполюючи це враження, я пропоную прибрати всі НЕспеціальні підрозділи міліції-поліції взагалі, і передати більшу частину їхніх функцій випадковим військовим, яких, звісно, перед тим проінструктувати як поводити ся з мирним населенням, навіть якщо воно пьяне і обзивається.
Далі, середньої важкості роботу - там де треба кошмаріть не хулюганів, панків та накроділерів, а когось посер'йозніше, - типа місцеву мафію, вболівальників стадіону, мітинг трударів чи охорону якогось депутата, - я б доручив знову таки армійським і флотським підрозділам, тільки з ротацією на рік, бути може на півроку.
Треба окреслити термін, за який чесний мент перетворюється на мента корумпованого, і взяти менший строк та визначити за таку ротацію.
Поліція, на мою думку, має бути сильно, дуже сильно скорочена.
Її функції слід окреслити і звести до такого:
- інтелектуальна робота (не смійтеся, але це дільнічі й слідчі),
- таємна поліція,
- вкрай спеціфічні ситуації, які відтворюються або вічно небезпечні (масові заворушення, масові перестрілки з криміналом, терористичні, химічні етс. загрози),
і про останнє я навіть не певний, чому це взагалі має бути "внутрішніх діл", а не цілком військовий блок.
Щодо долі кожного конкретного офіцера, який пройде стажування в міліції-поліції, я б бачив його кар'єру так:
- річної ротації у "внутрішніх органах" можна позбутись простою відмовою, тому що переконання військового можуть цьому протистояти.
- патрульну службу нести обов'язково, але не частіше ніж 1 добу на кілька місяців.
- стаж у внутрішніх справах заоохочується матеріально, але альтернативна йому служба - не менше (наприклад, тушіння пожеж, евакуація населення - як бачте, я замахуюсь ще й на МНС).
Для військового це буде частка неперервної військової освіти, яку кожен військовий може перервати відставкою на будь-якому моменті.
На виході ми матимемо "універсального солдата", який у надзвичайній ситуації матиме досвід на різні випадки життя.
Годі й говорити, що цей досвід знадобиться відставному воєнному і на хражданкє.
===
Bogdan Butkevych
Ніякої Врадіївки в Кагарлику не буде й не може бути.
Якщо що, це багато років була вотчина Онищенка. Того самого, коневода. А зараз там депутатствує Анна Скороход. Та сама, яку вигнали з "Слуги народу" за відверту працю на Беню і в якої чоловік - росіянський бандюк. Тобто, як бачимо, в плані політики й рівня політичного мислення - мрак й треш. Чому?
Це дуже бідний регіон Київщини. Один з найбідніших. А як показує практика нашої країни, чим бідніше регіон - тим менше шансів на будь-які протести. Що логічно, адже бідна людина тупо не має часу на те, щоб просто подумати про причини свого триндецю.
Плюс враховуйте, що чим більше забитий регіон - тим більше там будь-яку жесть сприймають як норму. Власне, в цій історії же без трупів обійшлося, на відміну від реальної Врадіївки. Плюс там все накопичувалося і тривало роками. А тут - ну погано, звичайно, але нічого, завтра вже забудуть. Свої люди ж, що, не порішаємо? Он з Тлявовим (вбитим хлопчиком двома п'яними мусорами) вже порішали.
Плюс в Україні, як в дуже бідній й хворобливо централізованій досі в плані економічного достатку країні все революції починаються й робляться тільки в столиці. Регіони - тільки пасивні споглядачі. Особливо - забиті районні центри.
Ну, й щодо авакова. На жаль, його може звалити тільки щось гучне. Справа Шеремета - в першу чергу. Бо вона впливає на рейтинг Зе. А єдине, на що реагує Зе - це рейтинг. Тому пропоную покинути марні сподівання на врадіївки для авакова, яких вже було стільки в ЗМІ, що й не згадаєш.
Sad but true.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2392098.html.
Tags: анализ, конспирология, менты
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments