Moscovia delenda est (don_katalan) wrote,
Moscovia delenda est
don_katalan

Гонконг сьогодні такий

Артур Харитонов
Люди скандують «Звільнімо Гонконг» та «Незалежність». До прийняття основних рамок закону «Про національну безпеку» - лічені години. США та демократичний світ уже готують санкції проти КНР за «кримським сценарієм»
Людей масово заарештовують, особливо наймолодших. Знову багато крові.
Офіційна Україна йде шляхом Венесуели чи Білорусію, боячись «посваритися» з Пекіном, який за декілька днів стане новим міжнародним парієм. Але аналітики МЗС про це, видно, не знають.
Знову інформаційний вакуум - той самий, що був у західному світі, коли Росія окуповувала Крим у лютому 2014-го.
Ми готуємо декілька інструментів на підтримку Гонконгу. Сподіваюся, скоро все буде готово

=======
🏴 "Вони вимагали прийняття Конституції на Майдані!"
Chinese Embassy in Ukraine 中华人民共和国驻乌克兰大使馆 продовжує дні повного маразму.
Офіційна заява на сайті посольства.
"В останні роки, зокрема після того, як у червні минулого року зчинилась «хвиля заворушень» у зв'язку з пропозицією про внесення поправок до положення про екстрадицію САР Сянґану, дії ворожих сил всередині й за межами Сянґану завдали реальних загроз та серйозної шкоди державній безпеці Спеціального адміністративного району Сянґан.
Діяльність так званих організацій «Незалежність Сянґану» та місцевих радикальних сепаратистських сил день у день все більше чинить безчинство. Вони відкрито агітували за «незалежність Сянґану», вимагали «побудову держави збройними силами» та «прийняття конституції на майдані», ганьбили та спалювали національний прапор, плямували державний герб, штурмували представницькі органи центрального уряду в Сянґані та урядові установи САР Сянґан, а також паралізували державне управління та діяльність Законодавчої ради.
Вони підпалювали вулиці, всюди кидали напалмові та запальні бомби, завдавали шкоди суспільним об'єктам і майну, жорстоко протистояли правозастосуванню поліції, здійснювали напади, тримали в ув'язненні, били поліцейських і мирних громадян, незаконно зберігали вогнепальну зброю та боєприпаси, встановлювали вибухові пристрої та навіть залякували сибірською виразкою
Радикальна насильницька злочинна поведінка в Сянґані вже стала «громадським злом» у суспільстві"
Читати повністю (треш-контент, +21): http://ua.china-embassy.org/rus/xwdt/t1782241.htm


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2393658.html.
Tags: беспредел, гонконг, китай, левые, майдан, менты
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 117
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments