Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Під рубрикою «Хазяйкє на замєтку».

Volodymyr Boiko
Окружний адміністративний суд м.Києва рішенням від 18 травня 2020 року в справі №640/22780/19 повністю задовольнив позов генерал-полковника юстиції Анатолія Матіоса до Міністерства оборони України й міністра оборони Андрія Загороднюка, скасував наказ міністра оборони України від 15 жовтня 2019 року № 573 про звільнення генерал-полковника юстиції А.Матіоса з військової служби в запас і зобов’язав Міністерство оборони України укласти з генерал-полковником юстиції А.Матіосом новий контракт про проходження військової служби в Збройних Силах України на посадах осіб офіцерського складу.
http://reyestr.court.gov.ua/Review/89294298
Ось бачте, а ви кажете, що в країні нема правосуддя. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2394393.html.
Tags: беспредел, бойко, менты
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments