Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Вкотре українці змушені спостерігати боротьбу жаб проти гадюк

Ярослав Вішталюк
Вчора нова українська редакція Forbes, яка викупила ліцензію, свого часу з ганьбою відібрану власниками у одіозного Курченка, опублікувала оновлений рейтинг українських мільярдерів, де знову з'явився Порошенко - і то після того, як вже передав минулого року аграрний бізнес і частину компанії Roshen своєму старшенькому нардепу-мінометнику. Ефект для зграї "тих, кого не існує" був подібний вибуху петарди в мурашнику - кілька дописів, які я бачив, набирали за лічені години тисячі однотипних коментарів, в яких порохоботи видавали один за одним одні й ті самі "аргументи":
- це неправильний Форбс, це підробка/Курченка/росіян і так далі
- на американському першоджерелі ніяких порошенків нема і бути не може, бо всім відомо, що видатний лідер потратив всі гроші на кабель протиповітряної оборони Києва і картини російських "митців".
Ситуація нагадувала історію зі знаменитим фото сина Порошенка, коли тисячі "тих, кого не існує", розповідали, що у нього на грудях написана не назва країни-окупанта, а "абревіатура RSSIA", аж поки сам ПАПа не визнав ганьбу і не пообіцяв "поговорити" з нащадком.
Щойно американське видання, як і обіцяли ще вчора українські видавці, оновило свій рейтинг. Сивий лідер там вже є. ©https://www.forbes.com/real-time-billionaires
Цікаво, що тепер станеться з тими авторами тисяч коментарів і топовими інфотітуханами, які писали статті про "все це брехня" з тисячами поширень. Невже визнають? Чи скажуть, що це провокація Заходу проти кращого гетьмана з часів Хмельницького?

Лишається тільки нагадати, що виключно завдяки квартальним махінаторам і їх прокурорським нездарам ПАПа отримує імідж "гнаного опозиціонера" і повертається до списків мільярдерів, а не сидить за гратами без жодної копійчини щонайменше за те, що в порушення закону про протидію корупції перевів корпоративні права за кордон та члену родини. Вкотре українці змушені спостерігати боротьбу жаб проти гадюк, причому у обох цього разу є свої "західні партнери" і на країну-окупанта вже нічого не спишеш.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2396539.html.
Tags: зеленский, коллективное х%№ло, менты, подонки, порошенко, україна
Subscribe

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment