Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

#Морські_загрози_2020 (33)

Andrii Klymenko
#Морські_загрози_2020 (33) - кап 1 Андрій Риженко переклав, читаймо:
"Одразу після анексії Криму та початку війни на Донбасі тодішній президент Траян Басеску висловив побоювання, що однією з цілей Росії є контроль над гирлами Дунаю. Ці побоювання були виправдані. Російська мілітаризація Криму дійсно створила опосередковану загрозу для Дунаю, як для Румунії, так і для України. За агресивного сценарію Росія могла ініціювати амфібійну операцію як на Україну, так і на Румунію, використовуючи канали дельти Дунаю. У такій ситуації річкові сили Румунії будуть одними з перших, якщо не першими, підрозділами НАТО, які відреагують на будь-який вторгнення, яке спрямоване на гирло Дунаю..."
===
Andrii Ryzhenko Комітет відновлення і розвитку ВМС України
Дунайська флотилія ВМС Румунії - ​​це найбільша в Європі річкове військово-морське об"єднання, яке представляє унікальну спроможність, незрівнянну з будь-яким з інших європейських союзників Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Основний недолік Дунайської флотилії, однак, полягає у віці її кораблів. Кораблі старі і застарілі. Монітори та броньовані човни були спроектовані та побудовані в кінці 1980-х - наприкінці 1990-х. Незважаючи на їх вогневу силу, їм не вистачає складних систем управління вогнем, а їх озброєння належить до калибрів Варшавського договору (не стандарт НАТО). Наступним недоліком є ​​те, що їх зенітне озброєння не є автоматизованим. Почалася окрема модернізація, яка дозволить цим кораблям отримати нові двигуни, електропроводку, сучасні системи навігації, радіолокаційні та перспективні інфрачервоні системи (FLIR). Всі монітори з часом будуть модернізовані; однак без капітального оновлення їхніх систем озброєння.
Дунайська флотилія зокрема включає 12 катерів 88-ї патрульного дивізіону. На цей підрозділ покладається патрулювання річки, проведення розвідки та спостереження. Як і у випадку з рештою флотилії, цей підрозділ складається із старих кораблів, деякі вже досягли 40 років. Патрульні катери озброєні важкими кулеметами та 30-міліметровими легкими зенітними гарматами, але у них відсутні складні системи управління вогнем. В майбутньому ці кораблі можуть бути модернізовані новими двигунами та навігаційними системами.
307-й полк морської піхоти починався як батальйон, але в 2018 році його перетворили на полк. Підрозділ виконував завдання в Косові та, нещодавно, в Афганістані. У минулому румунські морські піхотинці проходили стажування з морським корпусом США та голландськими морськими піхотинцями. Для проведення амфібійних операцій підрозділ повністю залежить від кораблів Флотилії. Як монітори, так і бронекатери можуть взяти на себе кілька морських піхотинців і висадити їх а ході рейдів. Кораблі призначені для висадки морської піхоти на берега річки та каналах дельти Дунаю. Навіть менші патрульні катери можна використовувати для доставки загонів морських піхотинців по річці. Як легка амфібійна піхота, морський полк оснащений гумовими штурмовими катерами та обмеженою кількістю бронеавтомобілів. Деякі з румунських морських піхотинців є кваліфікованими дайверами та проходять навчання для проведення диверсій. Підрозділи вогневої підтримки морпіхів включають батареї гірських гармат і міномети.
Між цім, румунські морські піхотинці страждають від нестачі сучасного обладнання. Вони терміново потребують сучасного десантного судна, пристосованого для експлуатаційних для умов Дунаю та його дельти. Нові бронетранспортери (БТР) необхідні для підвищення мобільності та можливостей штурму.
Одразу після анексії Криму та початку війни на Донбасі тодішній президент Траян Басеску висловив побоювання, що однією з цілей Росії є контроль над гирлами Дунаю. Ці побоювання були виправдані. Російська мілітаризація Криму дійсно створила опосередковану загрозу для Дунаю, як для Румунії, так і для України. За агресивного сценарію Росія могла ініціювати амфібійну операцію як на Україну, так і на Румунію, використовуючи канали дельти Дунаю. У такій ситуації річкові сили Румунії будуть одними з перших, якщо не першими, підрозділами НАТО, які відреагують на будь-який вторгнення, яке спрямоване на гирло Дунаю.
У Криму Чорноморський флот Росії вже створив потужну базу для своїх військово-морських сил спецназу. Вони можуть здійснювати рейди та вторгнення в ексклюзивну економічні зону України (ЕЕЗ), диверсійні морські установки, атакувати портові споруди, а також діяти на березі Дунаю. Бухарест та Київ усвідомлюють загрозу Криму для нижнього течії Дунаю та прилеглих до нього регіонів і почали, несміливо, спільно працювати. У 2018 та 2019 роках румунські та українські флоти провели спільні навчання на Дунаї.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2398854.html.
Tags: #Морські_загрози_2020, анализ, крим, піар, рассея, україна, х%№ло
Subscribe

 • Serhiy Dibrov · О ЗАПРЕЩЕНКЕ

  необходимое пояснение Сегодня я столкнулся с ситуацией, когда ФБ не позволило мне оставить комментарии в аккаунте руководителя департамента…

 • Різне з фб 2021.10.17

  Станислав Асеев Стислі, але новини щодо "Ізоляції" (інформація десь двомісячної давнини): нікого з колишньої адміністрації воєнних злочинців там не…

 • Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму

  Валерій Пекар Вторая часть текста про отношение России к украинскому национализму. Первая часть текста была довольно хорошо принята читателями, но в…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments