Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Владік Сміттєвоз

Огляд новин за 5.10
Владік Каськів – відомий стовідсотковий гандон. Такий, що ніколи і ніде не пропаде – вміння особливо ніжно лизати дупу високо цінується за будь-якої влади, а тим більше за цієї.
Отож Владік, як і належить справжньому лайну, сплив напередодні Помаранчевої революції і вже більше ніколи не тонув, повністю доводячи справедливість класичного закону поведінки фекальних мас у рідкому середовищі.

Спочатку він був у «Порі», але після того, як вона облажалась на виборах – забив великого болта на соратників і подався до Юща. Той малохольний завжди відзначався патологічною пристрастю до різних уродів, отож особисто продавив місце у і без того куцому партійному списку для Касі.

З часом, коли зоря Ющенка покотилася, Владік відчув це одним із перших і цілком канонічно зрадив свого учителя. Далі його бовтало, мов гівно в ополонці. Спочатку зізнавався у коханні до Юлі, але після її поразки на виборах – різко охолов. І для різноманітності подався до Яника. Який не тільки допустив Владіка до почесного права лизати дупу, але й дав йому за це неабияку посаду керівника Держагентства з інвестицій та нацпроектів.

І якщо спочатку ніхто до пуття не розумів, чим же буде займатися ця поважна установа, то не минуло й року, як Владік після тяжкої розумової праці розродився першою інновацією. Він придумав, як з українців здерти ще трохи бабла.

Схема проста і ефективна. За планом Каськіва, ми тепер будемо окремо від комунальних послуг сплачувати за переробку сміття. Круто, чи не так?

У цій заіпатєльській схемі слід одразу виділити кілька моментів. По-перше, переробкою сміття займаються спеціалізовані заводи, які з цієї переробки отримують прибуток. Тому ми, фактично, будемо оплачувати послугу, яка і без того є прибутковою.

По-друге, переробкою сміття займаються переважно приватні компанії, отож Владік усіх нас нагинає до того, щоб оплатити чергові «мерседеси» та Канари власникам цих компаній. І я навіть не ставлю питання про те, скільки чюмойданів бабла власники заводів занесли Касі за таку «ідею», оскільки все і так ясно, а сама ця цифра становить виключно академічний інтерес.

По-третє, з точки зору звичайної логіки, пересічного українця не цікавить, як буде перероблятися сміття. Він платить за його вивезення ЖЕКу, і подальший процес утилізації – це вже проблема самих ЖЕКа та переробників. Тому платити ще хрін його знає за що – це маразм та наїбалівка.

Владік мало розуміє слабкість своєї позиції. У його хворобливій уяві його сміттєві пустощі – не рівня масштабам розгорнутого іншими Лідєрами дерибану. Отож у випадку чого, впевнений Владік Сміттєвоз, усі шишки полетять на Яника та Азарова.

Але він дуже помиляється. Дерибан бюджету та золотовалютних резервів народ забуде, бо просто не бачитиме прямого зв’язку цих подій зі зменшенням своєї купівельної спроможності. А зате спробу гандона Владіка залізти до його кишені – неминуче запам’ятає.

І у певний момент – нагадає про неї. Підсрачниками.

Автор: Володимир Йадороб
Tags: инфопорн, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments