Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Назвати щось "теорією змови" зазвичай означає бажання відмахнутись від суспільно-важливої інформації

Захар Мілютін
Провідний український імунолог Андрій Волянський, який останні кілька місяців невтомно аналізував та ділився найофіційнішою та найдетальнішою інформацією про ковідну "пандемію" вчора вечором написав:
"Думаю, не тільки у мене виникло відчуття "зрежисованої" кризи.
2 трильйони доларів, 1 трильйон євро макродопомоги, оперативно виділені США і ЄС самим собі - вагомий аргумент.
У злиденній Україні, що насилу видавлює 120 млрд в рік на охорону здоров'я, раптом швиденько вдалося назбирати 65 млрд гривень в пандемічний спецфонд і так само швидко й тихо його освоїти.
Гроші, як відомо, люблять тишу."
Не можу не погодитись з паном Андрієм.
А також нагадти, що "Теорія змови" - це беззмістовний пропагандистський штамп, який з'явився в 1950-60-ті роки завдяки американським піарникам та ЦРУ.
З'явився він як реакція на дедалі популярніші тоді журналістські розслідування, найвідоміше з яких (Вотергейт) призвело до відставки президента США Ніксона.
Назвати щось "теорією змови" зазвичай означає бажання відмахнутись від суспільно-важливої інформації без обговорення суті питання.
"- Як Ви прокоментуєте корупційні звинувачення на Вашу адресу викладені в статті такого-то?
- Я не збираюсь коментувати різну маячню, теорії заколоту, інопланетян, масонів тощо."
І далі замість спростування (чи таки підтвердження) фактів мова переводиться на особистість автора статті, її реальних чи вигаданих замовників, тощо.
Під цю дефініцію фактично підганяють будь-яку суспільно важливу інформацію, що її ЩЕ НАРАЗІ не визнано офіційно.
Голокост був в США "теорією заколоту" та "вигадками єврейських емігрантів" доки союзники не звільнили перші німецькі концтабори.
Голодомор до його офіційного визнання Конгресом в середині 1980-х теж називали там (а на росії досі називають) "теорією змови".
Навіть найвідоміший в історії мінет, допоки Біл Клінтон з третьої спроби не покаявся за нього перед багатостраждальним американським народом, його віддані однопартійці США відмітали як "теорію змови" від злобних республіканців проти найкращого у світі сім'янина і майже незайманого президента-демократа.
Усім, хто хоче більше дізнатись про історичні обставини, деталі появи та практики використання цього терміну, та й загалом краще зрозуміти світ сучасних ЗМІ та PR-технологій, я дуже рекомендую чудову книгу п'ятикратної лауреатки Еммі за кращі журналістські розслідування неперевершеної Sharyl Attkisson
"Бруд: як тіньові політичні оперативники та фальшиві новини контролюють те, що ви бачите, що ви думаєте та за кого голосуєте"
(The Smear: How Shady Political Operatives and Fake News Control What You See, What You Think, and How You Vote).
Книга, на жаль, наразі доступна тільки англійською.
https://amzn.to/30i2WyH

Tags: карантин, мировое правительство, подонки, щеплення
Subscribe

 • "У ВОЗ я не знав нікого, хто сам би вакцинувався"

  Захар Мілютін «Добре фінансована міжнародна група стурбована перенаселенням Планети створила небезпечий вірус, випустила його в люди і розпочала…

 • Саме так і треба діяти:

  Dmytro Shulga Однозначно, історія з ПП2 ще не завершена. Боротьбу слід продовжувати. У нас багато союзників - у т.ч. у США і у Німеччині. І навіть у…

 • мотивуюче мистецтво

  Алі Татар-заде · мотивуюче мистецтво Припустимо, вам треба поставити коротку і виразну пьєсу про Каіна та Авеля. На стадії втілення ви обираєте: чи…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments