Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

чим Семочко гірший від колишнього голови Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка

Volodymyr Boiko
Прокурор Офісу генерального прокурора за дорученням пані Венедіктової 10 червня 2020 року намагався вручити Петру Порошенку письмове повідомлення про підозру в тому, що Порошенко в липні 2018 року призначив такого-сякого Сергія Семочка першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки.
Я перепрошую, але чим Семочко гірший від колишнього голови Служби зовнішньої розвідки Єгора Божка, який приватизував конспіративну квартиру СЗР біля Володимирського собору в Києві за 1 тис. грн., незаконно прописавши туди своїх дітей, і який завдяки Зеленському зараз нужденно працює не у виправній колонії, а на посаді заступника міністра закордонних справ?
Чи хіба Семочко гірший від Валерія Кондратюка, який ревно обслуговував Порошенка і був призначений Зеленським головою СЗР попри репутацію агента іноземної розвідки?
Не кажучи вже про те, що Семочко точно не гірший, ніж генерал-майор СБУ Геннадій Кузнецов, якого Зеленський призначив представником України в Тристоронній контактній групі попри те, що Кузнецова два рази виганяли з СБУ за корупційні вчинки, він був засуджений вироком Печерського райсуду за скоєння злочину, а зараз продає місця в «списках на обмін».
Здається мені, що призначення Семочка – це не той випадок, де пані Венедіктовій треба проявляти принциповість і повідомляти про підозру Порошенку. Бо невдовзі в кайданках за те ж саме може опинитись і Зеленський.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, менты, порошенко, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments