Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Ніщо так не бадьорить літнім ранком, як якісна російсько-китайська пропаганда ☕️

Артур Харитонов
Серед моїх улюблених сайтів з фейковими новинами - «американський» смітник «грей-зон», який минулого року проводив щодо нас «розслідування», з викриттям підсвідомчості Liberal Democratic League of Ukraine та Free Hong Kong Center Держепу США та ЦРУ. Ну і звісно це все під соусом лютої «бандерівщини».
Сьогодні цей чудовий сайт порадував новим розслідуванням під назвою «Гонконгські продемократичні сили стали союзниками ультра-правих американських політиків, які бажають краху BLM».
Я опущу американо-гонконгські деталі, про які вони пишуть, і перейду відразу до України.
«Гонконгські демократи брали натхнення з українського проєвропейського Євромайдану, «революції», що була сповненою ультраправими фашистськими силами. Гонконгські протестувальники взяли слоган «Слава Гонконгу», взятий зі «Слава Україні», - лозунг, який використовували українські колаборанти з нацистами» і який був популяризованим на Євромайдані».
Далі наводиться цитата лідера Революції парасольок, Джошуа Вонга, що Україна та Гонконг єдині в боротьбі за свободу, а Китай називає Росією.
І, звісно, згадується опосередковано Serhii Filimonov та рух «Гонор», які, наскільки я розумію, 7 місяців після візиту до Гонконгу, за переконаннями китайце-росіян, все ще знаходяться десь у Коулуні, тренуючи азійських бандерівців.
І це без жартів: китайська пропаганда два-три рази на тиждень згадує «кривавих» українців, які винні в усіх антикомуністичних настроях. Росія допомагає у поширенні через «спутнікі» та інші помилки: подібні статті активно перекладаються сербською, грецькою, іспанською, тощо.
Пропаганда верещить - значить усе добре!
Tags: гонконг, китай, коллективное х%№ло, майдан, подонки, рассея, свобода змі, сша, україна
Subscribe

 • Перший стиль - це камуфляж-военторг

  Алі Татар-заде колонізатори носили від Індостану до Папуа особливі колонізаторські костюми, в яких вдома виглядали б дивно; дивно, якщо подумати,…

 • Безусловный доход или… дорога в ад

  Evgeniy Tretiakoff Все чаще раздаются голоса о безусловном доходе, который граждане должны получать, ведь это они хозяева недр и прочих природных…

 • Як же це скласти в один кубик?

  Алі Татар-заде 10 років тому пройшов політичний моб "15-о", відомий тепер як Окупай-щось-там. Знаєте, для мене це легка загадка. Я відчуваю що це…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments