Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

МЕНЕ, МЕНЕ, ТЕКЕЛ, УПАРСІН

Diana Makarova
- На захист Стерненка підігнали людей, які навіть не знають, за що стоять!
- А ви бачили ту машину з музикою? Така установка коштує грошей. Звідки у звичайного активіста такі гроші?
- Та ви що, не розумієте, що Стерненко - проект?
- Та його просто розкрутили!
- Диви, як люди виступають! А чому раніше і за інших так не виступали? От коли Лісника вбили, хто виступив?
Оце останнє - так. Не виступили, коли вбили Лісника, це правда. Він теж захищався, і теж начебто перевищив рівень захисту. Складно не перевищити, коли ти знаєш, що тебе йдуть вбивати. Вбивати без варіантів.
Але давайте говорити кожен за себе. Я проти вбивства Лісника виступила. Кілька людей у моїй стрічці виступили. А інші?
Отож.
От в цьому все діло.
Люди - вони загалом розумні, освічені, ерудовані. Але доки людям масово не розжують, що відбувається, не розкладуть по поличках - люди не вийдуть на боротьбу.
Ми ж всі дорослі люди, через одного пройшли Майдан, через троє - два Майдани, а дехто навіть три. Ми давно знаємо, якими засобами можна розкрутити людей на протест, як можна підтримувати полум'я протесту і як його спокійно загасити.
Засоби ці бувають дозволеними, бувають забороненими, але вони майже всі працюють.
Але ми вже давно вміємо їх розрізняти.
І ми вміємо відрізняти ті моменти, коли проекти виходять з-під контроля і починають далі розвиватись самі.
А буває ж ще гірше. Коли проекти спалахують спонтанно. І далі їх починають просто душити. Бо з некерованим спонтанним протестом справитись важкувато.
Осідлаємо кобилицю нашої історичної пам’яті, зважимо мене, мене, текел, упарсін і зиркнемо у минуле, га?
Майдан помаранчевий.
Це був проект, і дуже успішний. Посиплемо ж голови попелом тим, хто зрадив ці проекти. Привіт вам, Вікторе Андрійовичу, у першу чергу вам.
Майдан 13-14 – о, ці студенти були явним проектом. Але те, що викотилось потім, дуже непросто було осідлати, а керувати тим всим було ще складніше. Посиплемо тепер вже попелом голову Парубію, Турчиновим та Порошенкам всіх мастей, не виключаючи й Авакова, як там його зараз називають, останній майданівець? Регіт встудії. Посиплемо голви попелом іншим гидотам, які продавали потім наш Майдан оптом і поштучно.
Чим був Мовний Майдан, я не знаю. Але от Врадієвка точно була сама собою, Врадієвською. А хто пам’ятає, чим закінчився протест врадієвчан?
Я пам’ятаю.
Цей некерований протест розігнали одного дня (ночі?), і досить брутально. Бо некеровані протести треба душити, так мислить будь-яка влада, крапка.
Жаль, що тоді не знайшлось сил, які б розжували людям, що відбувається, не розкрутили б цей непроектний врадієвський протест. Ну, нічого, за кілька місяців все і так сталось. І праві, праві ті, хто стверджує – без Врадієвки, ймовірно, не було б і Майдану 13-14 років. Який починався проектом, розгортався як проект, а потім понеслось…
Так що – коли ви кажете, що історія Стерненка є проектом, я чихаю і кажу:
- От і славно. Йой, най буде.
Бо це вкрай потрібна історія. Бо за останні роки досить багато людей нашої країни навчились захищати:
- свою країну
- свою оселю
- свою сім’ю
- своє життя
І рано чи пізно хтось в запалі боротьби знову вб’є потенціальних своїх вбивць. І знову прийдуть не за вбивцями, не за ґвалтівниками, а за ним, тим, хто захищав СВОЄ.
Так що мені пофіг – є проектом історія Стерненка чи ні. Мені це пофіг, бо я приблизно уявляю, скільки людей за останні роки замислились про зброю, скільки є людей цю зброю цю вже мають – дозволену, зареєстровану зброю. Он вона висить, на килимах на стінах. А коли зброя висить на стіні – рано чи пізно вона вистрелить. І тоді що?
Правильно, тоді за Стерненком підуть стрункими рядами ті, хто посмів усього-навсього захищати:
- свою країну
- свою оселю
- свою сім’ю
- своє життя
Тому для влади – для будь-якої влади! – конче потрібно перетиснути історію Стерненка. Посадити Стерненка. Показати, що вона влада, а не щось там незрозуміле.
А для нас треба показати владі, що вона всього-навсього наймана наша працівниця. Власне, ми намагаємось це їй показувати вже не перший рік.
Тому зараз сутички біля суду.
Тому знову лупить поліція бідові голови тих, хто захищає – що, Стерненка?
Та ні. Себе ці люди захищають, себе. Своє право на захист:
- своєї країни
- своєї оселі
- своєї сім’ї
- свого життя.
І мені дуже боляче, але ріжуть очі криваві слова на стінах – мене, мене, текел, упарсін.
Ці слова проступають зовсім поруч зі зброєю, яка висить на тих же стінах.
І хто не бачить тих кривавих слів – нехай зиркне через океан, нехай подивиться, що буває в начебто благополучних країнах, де падає іноді остання крапля, де спалахує некерований протест, і де тоді вже мало не здасться нікому.
І хто не бачить тих кривавих слів – нехай згадає моменти нашої історії, коли виривались з керування продумані начебто проекти - і тоді мало вже не здавалось нікому.
============
Igor Baryshev
"Дело Стерненко"
Ну очевидный же и крайне тупой договорняк.
Вате, сепарам и коллаборантам, которые амынивинаваты, авыдокажЫтя, вроде портнова, который изощрился доказать в суде, что он не был в Украине патамушта камандеровка, - нужно жертвоприношение в виде осуждения Стерненко, который "ты не сидоров-кассир, ты убийца, убийца, убийца". Это их пунктик - делать виноватыми всех, кто против них, и любыми средствами отмазывать всех "своих".
Что в этой сделке нужно офису ермака, - сказать сложно, но, видать, что-то ж надо. Ну, хотя бы просто бросить кость и сдать "не своего" за какое-нибудь голосование в Раде или какой-нибудь округ-два-три на предстоящих местных выборах.
И вот эта явно зашкварная порнуха нагло происходит у всех на глазах.
Уж и не знаю, оценили ли размеры рейтингового кредита, выданного таким образом Зе-Слугами Петралексеичу, но вид и запах этого ивента отвратительны.Фото - https://www.facebook.com/roman.i.petushkov
Tags: аваков, беспредел, зеленский, майдан, менты, подонки, порошенко, прдоны
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments