Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

шизофазія російських пропагандистів

Borys Babin
Навпрочуд зважена озвучена учора позиція українського уряду щодо неможливості подачі води каналом в окупований Крим викликала шалену істерію держави-агресора на найвищому рівні.
ТАСС виклав розгорнутий матеріал, у якому цитує Заслуженого робітника сільского господарства України, багаторічного голову Первомайської райради та колишнього голову Ніжньогірської райадміністрації Криму, члена Партії Регіонів, партії "За Єдину Україну", голову колгоспу "Прапор комунізму" а нині - фейкового очільника окупаційної адміністрації Криму Юрія Гоцанюка.
Ця дуже колоритна особа зробила в Україні непогану кар`єру, саме керуючи поливними з Північнокримського каналу кримськими територіями.
Й наразі він визнає, що питної води в Криму всім наразі вистачає. Що ж, у цьому Гоцанюку гріх не повірити.
Бо кажуть злі язики що пан Юрій у свій час, прикладом, непогано заробив на розпілі на металобрухт зрошувальних систем у Первомайському районі, що й навіть провадження були відповідні.
То розбирається пан Гоцанюк на воді стовідсотково.
Але при цьому, коментуючі заяви прем`єра Шмигаля, зрадник Гоцанюк пише про те, що "як попередня так й діюча влада в Україні досягли успіху тільки в показному і фальшивому неспокої про кримчан".
Також можна повірити Гоцанюку, що попередня влада України в АР Крим, до якої десять років належав пан Юрій, щось недоробляла.
Нагадаю, що саме з часів грабування рослинницької галузі Криму у пана Юрія триває ніжне коханнячко із "башмаками" та самим Гобліном.
Який на лютому зламі сторіч особисто закопував закатованих кримських фермерів в лісосмуги Сакського, Раздольненського та Первомайського районів.
Бандити якого обклали кривавою даниною весь степовий Крим.
То про "неспокій про кримчан" ці бандити а нині "поважні гаутляйтери", як то кажуть, можуть розповідати знаючи предмет детально.
Але цікаве наразі не те, чому досвіченого бізнес-партнера кримських бандитів популяризує наразі ТАСС.
Змушує замислитися й певна шизофазія самих російських пропагандистів.
Бо у тій самій статті, де колоритні корупціонери й колаборанти розповідають про нібито "історичний вибір кримчан" жити без Північнокримського каналу, паралельно пишеться буквально таке:
"Для ВІДШКОДУВАННЯ НЕСТАЧІ ДНІПРОВСЬКОЇ ВОДИ в регіоні використовують підземні ресурси, бурять свердловини. Якщо в 2015 році таких свердловин було 2,8 тис. штук, то в даний час їх кількість збільшилася до 3,2 тис. штук. Видобувається 330 тис. куб. м води з глибини від 4 до 320 м з семи водоносних горизонтів, які розташовані практично під всім півостровом."
Дуже цікаво - навіщо тоді бурити свердловини, якщо пан Юрій каже що все гаразд. Ну хіба щоб пан Гоцанюк з паном Гобліним учергове покрали труби на металл...
Також ТАСС щодо кримського артезіану заявляє: "який остаточний запас підземних вод, в міністерстві сказати важко, оскільки їх розрахунок проводився в 1950-1960 роках.".
Насправді це є чистої артезіанської води брехня від ТАСС.
Думаю, що пан Гоцанюк забув розповісти російським пропагандистам про те, що у 80-ті роки, коли він керував в Криму "Прапором комунізму", за самовільно пробиту або відкупорену артсвердловину директор степового колгоспу міг спокійно собі змінити місце роботи.
Років на десять.
Бо діяла категорична заборона на видобуток артезианської води, яка була в Криму ретельно облікованою.
Діяли суворі, навіть драконівські накази радянської Мінмеліорації, зокрема й непублічні.
З ними таких ось "прапороносців комунізму" як пан Юрій ознайомлювали під розпис.
Отже запаси артезіанських вод Криму були ретельно обраховані не лише у 50-ті роки, а й у 70-ті, 80-ті, 90-ті. й потім. Але ТАСС про це наразі цинічно бреше адже ці обрахунки доводять простий факт.
Що ці запаси чіпати категорично не можна.
Що воні обмежені та не відновлювані.
Що таке викачування води є вбивством гідрологічного режиму Криму.
Ну й для того, щоб показати читачу в цілому фольклорно-пісенний жанр ТАСС з питань кримської води, зходимо "назад у майбутнє".
Адже лише п`ять діб тому той самий ТАСС писав, цитуючи того самого Гоцанюка, про те, що водосховища Криму наразі заповнені...."від 2,6 %" (!!!).
Тому, писало з тривогою ТАСС, для термінового пошуку води в Криму будуть використовувати ...воду з печер (!!!) та ...двоповерхові річки (!!!).
Той артезіанський потік свідомості від ТАСС пятиденної давнини раджу почитати сміливцям повністю самим, бо цитувати ТАКЕ важкувато для мого втомленого за ці роки психічного стану.
Але, як наразі бачимо, за пять діб окупантами цілком змінено темник пропаганди та наразі чуємо від "печерних людей" ТАСС, що у окупанта з водою усе гаразд.
Ок. Так й запишемо.
Але й зважаючи на справжні "водні успіхі" агресора нам усім варто зберігати порох сухим.
Загрози не знято.
Бо "повідомленням від ТАСС" підрозділи окупаційних війск не напувати.
Але, перефразуючи старе прислів`я, "не хвалися, йдучі по воду".
Бо щось мені підказує, що належні заходи терміново вжито та вживаються.
Й тих, хто наразі планує піти з Криму по воду, напоять нею назавжди.


Tags: дебилы, коллективное х%№ло, крим, подонки, прдоны, рассея, х%№ло
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment