Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Генії відписок

Захар Мілютін
Після шуму, що здійнявся через розвішаних на мосту небайдужими київськими мамами янгеликів на честь восьми десятків українських дітей, що загинули одразу введення їм вакцин, наші бюрократи від здоров'я зайнялись наймоднішим тепер серед професійних брехунів видом спорту - "спростуванням фейків".
Як завжди, дуже незграбно.
ДП "Державний експертний центр МОЗ України", з чийого офіційного сайту бралась інформація щодо дитячих смертей та вколотих цим дітям вакцин, написав, що до нього з офіційним запитом не звертались.
Що інформацію загальнодоступну на їх сайті можна отримати без офіційного запиту за допомогою будь-якого підключеного до Інтернету девайса, в нашому "техно-уряді", схоже не знають.
Генії відписок дані з власного сайту обізвали "недостовірною інформацією" і "спростували" її коронною фразою усіх українських фахових брехунів про здоров'я від Богатирьової до Супрун:
"фармаконаглядом не було підтверджено жодного летального випадку пов'язаного із щепленням."
Панове, фейкоборці!
Українські батьки чудово знають, що ви з маніакальною послідовністю не підтверджуєте офіційно навіть найочевидніші випадки пост-вакцинних смертей та каліцтв.
Цим маразмом ви створили унікальну своєю абсурдністю ситуацію.
В США, Японії, Великобританії та інших розвинутих країнах смерті та каліцтва внаслідок вакцинації регулярно визнаються та компенсуються.
Далеко не всі і зовсім не так, як воно би мало бути, але ВИЗНАЮТЬСЯ та КОМПЕНСУЮТЬСЯ.
На відшкодування пост-вакцинальних смертей та каліцтв тільки в США за останні три десятиліття було витрачено понад 4 МІЛЬЯРДА доларів.
Програми компенсації вакцинних ушкоджень мають десятки країн, включно з Чехією та Росіянскою федерацією.
Навіть в острівній державі Самоа рік тому судом було визнано, що двоє дітей загинули в результаті неправильно розведеної вакцини КПК.
І лише в Україні, де дітям масово колють заборонений в цивілізованому світі вакцинний непотріб типу індійських АДКП з цілоклітинним кашлюком та ртуттю, десятки дитячих смертей, які щороку трапляються одразу після вакцинації, завжди об'являються "не пов'язаним з вакциною "співпадінням по часу".
Якби не трагічність, цю ситуацію можна було б назвати смішною.
Ще сміхотворнішими є "докази незв'язку" вакцин зі смертями, що їх наводять у своїх відписках бюрократи, та "встановлені" причини смерті, наведені на офіційному сайті ДП "Державний експертний центр МОЗ України".
До якого я з офіційним запитом, ага, не звертався.

Просто відкрив посилання та зробив скрін-шоти.
https://bit.ly/2C4BfQ2Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2421523.html.
Tags: діти, кака, мировое правительство, подонки, україна, щеплення
Subscribe

 • Владимир Фесенко · О вчерашнем заседании СНБО

  Оно оказалось очень насыщенным. К седьмой годовщине оккупации Крыма приурочили рассмотрение вопроса о стратегии деоккупации и реинтеграции Крыма и…

 • Наверное партия сказала шо так надо...

  Станислав Кукарека Судя по фейсбукам - главным рассадником коронавируса и главной угрозой человечеству стал Буковель. Внезапно так. Не очередь в…

 • "Вєсті.UA" за 26 лютого - бімба!

  У випуску програми "Вєсті.UA" за 26 лютого – колишній генеральний прокурор Юрій Луценко стане ведучим ток-шоу на каналі свого кума Порошенка.…

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment