Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Мангера затримали та везуть в Київ на суд

Хто замовив Катю Гандзюк?
Сьогодні, близько 15:00 в Печерському районному суді Києва відбудеться судове засідання по зміні запобіжного заходу для одного з замовників вбивства Катерини Гандзюк - Владислава Мангера.
Нагадаємо, що на попередні судові засідання по зміні запобіжного заходу Мангер не з'являвся, ховаючись в лікарні, тому прокурорам довелось просити про дозвіл на його затримання для подальшого приводу в суд.
Судове засідання буде закритим, тому представників ЗМІ та вільних слухачів в залу суду не пустять. Але ми все одно запрошуємо журналістів до Печерського суду, щоб разом із учасниками ініціативи дочекатись вироку суду та коментарів учасників процесу. Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2422472.html.
Tags: беспредел, майдан, менты, подонки
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments