Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Некритично, звісно

Volodymyr Boiko
У мене з усіх боків питають, чи правда, що в кабінеті голови СБУ були знайдені три пристрої несанкціонованого зняття інформації, як про це 16 червня 2020 року повідомив народний депутат Олександр Дубінський? – Правда. Особисто я узнав, що в кабінеті лейтенанта Баканова знайшли приховані засоби слухового контролю, ще 14 червня.
З огляду на видатні інтелектуальні та оперативні здібності Івана Геннадійовича нема нічого дивного в тому, що кабінет голови СБУ прослуховувався. Але й нічого доброго у тому, що «прослушка» була виявлена, я не бачу. Бо саме завдяки тому, що кожний крок Баканова перебував під контролем, я й довідався, що він 10 червня 2020 року наказав начальникові Головного управління внутрішньої безпеки СБУ Андрію Наумову розпочати відносно мене комплекс контррозвідувальних заходів, зокрема прослуховувати мій телефон і читати мою електронну пошту та повідомлення в Телеграмі, з метою встановити джерела моєї поінформованості. Оперативно-розшукова справа щодо мене була заведена за рапортом на ім’я Баканова одного з фігурантів статті «Особистий водій Байдена».
https://naspravdi.today/2020/06/09/osobystyy-vodiy-baydena/
Тепер, після того, як мікрофони виявлені, я буду узнавати, що коїться в кабінеті найвідомішого українського лейтенанта, не за півгодини, а за 2-3 години. Некритично, звісно, але такої оперативності, як раніше, у мене вже не буде – аж доки Баканову знову не встановлять «жучок».
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2422692.html.
Tags: бойко, дебилы, зеленский, сбу
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 115
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments