Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

герої клавіатури з VoxUkraine не знають про вакцинацію абсолютно нічого

Захар Мілютін
В офіційно засудженого французьким судом за незаконні біржеві оборудки кримінальника-мільярдера Джорджа Сороса є дуже багато грошей.
Так багато, що він може собі дозволити викидати їх навіть на такі марні та нікчемні грантожерські контори як VoxUkraine,
Я їх творчістю зазвичай не цікавлюсь, але на прохання Сергій Гула прокоментую їх халтуру на світлині.
1. Вакцини від коронавірусу ліцензованої для використання на людях наразі не існує.
І тому ні VoxUkraine, ні інші щирі та платні шанувальники профілактичних ін'єкцій не мають і не можуть мати жодної уяви про те, на що вона здатна.
Над вакцинами від коронавірусу вчені почали активно працювати понад 10 років тому (з часів попереднього спалаху так званого SARS).
Але усі попередні спроби її зробити закінчувались тим, що лабораторні тварини, які отримали вакцину і виробили антитіла, коли потім зустрічались з диким коронавірусом хворіли ВАЖЧЕ і вмирали ЧАСТІШЕ ніж нещеплені.
Цей феномен відомий вченим як immune enhancement.
В результаті цього феномену трагедією (десятки загиблих дітей) закінчились нещодавно вакцинні кампанії від хвороби данге на Філіппінах та в Бразилії.
Через цей феномен на ринок так і не вийшла вакцина від респіраторно-сінцитиального вірусу (РСВ), що над нею вчені працювали ще з 1960-х років, і що під час її тестування теж загинули діти.
Детальніше про проблеми з розробкою вакцини від коронавірусу панам "спростовувачам" та кому ще це цікаво я пропоную дізнатись з ось цього відео.
https://youtu.be/cbTNPsbAThk
На ньому один дуже відомий американський вакцинний пропагандист Пол Оффіт (типу нашого Лапія) пояснює іншому вакцинному пропагандисту Доктору Зі (типу нашого Комаровського), чому саме з вакцинами від коронавірусу завжди виходило.. не те чого бажалось.
Там багато зайвого бла-бла-бла та притаманної цим панам завакцинної брехні, але біологічні механізми, чому по деяким інфекціям вакцинація виключно погіршує перебіг захворювання, пан Оффіт пояснює просто чудово.
Знімаю капелюха.
2. Дуже дивною від VoxUkraine звучить згадка про дієвість вакцини від туберкульозу.
В розділі "про нас" ці горе-спростувальщики чесно визнають, що крім фонда Сороса "Відродження" їх годує також посольство США.
Могли б запитати в своїх спонсорів, чи кололи колись американцям вакцину від туберкульозу, і як там взагалі з цим захворюванням.
Або зайти на сайт американського Центру контролю захворювань (CDC) та переконатись, що розповсюдженість туберкульозу в США з 1953 по 2016 впала майже в 19 разів з 52,6 до 2,8 на 100 тис населення БЕЗ ВАКЦИНАЦІЇ.
Щеплень від туберкульозу в США не роблять і ніколи не робили ні немовлятам, ні школярам, ні дорослим.
В Україні понад півстоліття вакцину від туберкульозу БЦЖ спочатку кололи немовлятам в 5-7 днів і потім повторювали школярам в 7, 11 та 16 років, а потім ще й дорослим в 22 та 27 років.
В результаті досі маємо понад 80 випадків на 100 тис. населення.
Загалом маю враження, що герої клавіатури з VoxUkraine не тільки не знають про вакцинацію абсолютно нічого.
Їм ця тема навіть не цікава.
Але ж пишуть..

Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2423855.html.
Tags: дебилы, діти, здоров'я, левые, медицина, мировое правительство, щеплення
Subscribe

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment