Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

до дострокових виборів це не має стосунку

Петро Олещук
Прочитав цілу купу "апокаліптичних прогнозів" по факту відмови ВР у затвердженні програми Уряду.
Особисто я не вважаю, що справді ця відмова у затвердженні дуже багато означає, і тим більше не означає автоматично ні відставки Уряду, ні дострокових парламентських виборів.
Давайте відверто. Що таке в умовах України ця програма? Документ, який розробляють щоб ретельно і послідовно втілювати, чи просто індульгенція на рік? Очевидно, більшість політиків у нас розглядають її саме як індульгенцію.
Чи була запропонована програма вже аж таким геніальним документом? Очевидно, що ні. Більше того, самі депутати висловлювали сумніви, що програма адекватна до умов кризи, в якій ми усі зараз перебуваємо.
Ну і тепер найголовніше. Чи є у нових умовах програма і справді "індульгенцією" для Уряду? Досвід попередників показав, що ні.
Чи означає це все якісь практичні наслідки? Уряд працюватиме і далі. Терміни його роботи залежатимуть не від програми, а від купи інших факторів. Сама ж програма, якщо вона буде колись ухвалена, має бути реалістичним дороговказом, а не просто черговим "прикриттям".
А до дострокових виборів це не має стосунку.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2424351.html.
Tags: анализ, вибори, зеленский
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment