Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Апетит приходить під час їжі

Володимир Бойко

Після того, як заокеанські друзі України за підписом президента Володимира Зеленського призначили нового голову Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка, вони вирішили замінити й голову Служби безпеки України. Тим більше, що постать лейтенанта Баканова, який наразі очолює СБУ, викликає лише глузування не тільки серед оперативного складу, але в посольстві Сполучених Штатів.
Цілком логічно, що на посаду голови СБУ американські партнери пропонують повернути Валентина Наливайченка, який назавжди увічнив своє ім’я на скрижалях грізної колись спецслужби тим, що про..бав гаманець у басейні київського фітнес-центру зі споконвічною українською назвою Hyatt Regency. Втім, шанують Валентина Олександровича Центральному розвідувальному управлінні США не за втрачений гаманець, а за його репутацію людини, яку вербував для американської розвідки нинішній голова СЗР Кондратюк.
Про цей епізод з біографії Кондратюка й Наливайченко видання «Насправді.today» вже розповідало в статті «Особистий водій Байдена», а на додаток публікуємо витяг з довідки на Кондратюка, на підставі якої Зеленської підписав наказ про призначення Валерія Віталійовича головою Служби зовнішньої розвідки:
 «В.Кондратюк та його дружина все життя працювали виключно на посадах державної служби, водночас за попередньою оцінкою статки В.Кодратюка складають понад 2 млн. долл. США. Так, за даними державних реєстрів йому належить: приватний будинок загальною площею 484 кв.м. в котеджному містечку “Коник”, орієнтовна вартість будинку складає 1,5 млн. долл. США; гаражний бокс за адресою: вул. Старонаводницька, буд. 10а. Також відомо, що В.Кондратюк переоформив на свого сина кілька об’єктів нерухомості, у тому числі квартиру за адресою: м. Київ, вул. Московська, буд. 46/2, кв. 174 (орієнтовна вартість 300 тис. долл. США), два гаража в м. Київ та дві земельні ділянки в передмісті Києва (загальною вартістю близько 100 тис. долл. США).
За наявною інформацією під час проходження військової служби на посаді начальника ГУР МО України В.Кондратюк неодноразово отримував неправомірну вигоду за розміщення контрактів державного оборонного замовлення (далі – ДОЗ). Так, керівництвом ТОВ НВФ “Криптон” (виконавець ДОЗ) у 2016 році було придбано та передано В.Кондратюку новий броньований автомобіль “Toyota Land Cruiser 200” р.н. АА0634СР (вартість близько 200 тис. дол. США). Також у 2016 році, його дружина, Кондратюк Т. М., отримала у подарунок автомобіль Lexus GS 460, р.н. АА7888КЕ, придбала квартиру за адресою: м. Київ, вул. Будівельників, буд 38/14, кв. 41
Відомо, що В.Кондратюк має у власності автомобіль “Toyota Sienna”, р.н. АА8878ІО. На окрему увагу звертає факт отримання В.Кондратюком неправомірної винагороди (ст 368 ККУ) у вигляді квартири за адресою: м. Київ, вул. Максимовича, буд 3-г, кв. 197, що була “подарована“ (передана у якостя хабаря) забудовником близькому родичу (тещі) після укладання контракту з ГУР МО України в особі В.Кондратюка щодо забудови ділянки за вказаною адресою. Слід зазначити, що вказаний забудовник передав ГУР МО України квартири без оздоблення коли за документами вказані квартири були з ремонтом.
Звертає увагу, що В.Кондратюк перебуваючи на посаді начальника ГУР МО України, своїм наказом з грифом “Цілком таємно” призначив дружину Кондратюк Т. М. на офіцерську посаду у ГУР МО України та присвоїв їй офіцерське звання, що суперечить вимогам антикорупційного законодавства України та є реальним конфліктом інтересів. Слід підкреслити, що Кондратюк Т. М., з 2015 по сьогодні жодного разу на роботі не з’являлась. Старший син В.Кондратюка, КОНДРАТЮК Владислав Валерійович проходив навчання в університеті м.Вашингтон, США, де протягом 3-х років навчався та проживав, що співпало з перебуванням В.Кондратюка на посаді начальника ГУР МО України. 75% витрат були здійснені коштом ЦРУ США. Середній син, КОНДРАТЮК Олександр Валерійович, навчається в приватній школі та проживає м. Нью-Йорк, США. Третій син В.Кондратюка народжений влітку 2019 року в США (м. Майамі), що автоматично робить його громадянином США».
Враховуючи, що американські друзі вже давно контролюють Головне управління розвідки Міністерства оборони України, а після призначення Кондратюка головою СЗР – і  Службу зовнішньої розвідки, поновлення Валентина Наливайченка на посаді голови СБУ було б цілком логічним кроком.
Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2425806.html.
Tags: бойко, зеленский, порошенко, прдоны, сбу, україна
Subscribe

promo don_katalan декабрь 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 1 comment