Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

лише міжнародні зобов’язання України заважають їм остаточно розгулятися

Igor Lutsenko
Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов заявив про необхідність перегляду співпраці з міжнародними організаціями, зокрема з ЮНЕСКО. «З одного боку, це нікому не заважає, з іншого - створює купу додаткових обмежень», - висловився представник уряду.
Що, мої милі друзі, значить ця заява? Що забудовники остаточно перемогли всередині країни, знищили Державну архітектурно-будівельну інспекцію, прибрали обмеження у національному законодавстві, і тепер лише міжнародні зобов’язання України заважають їм остаточно розгулятися.
Нагадаю, у Києві Ларву і Софію захищає лише громадськість разом з ЮНЕСКО. Зокрема, їх зусиллями ми зупинили будівництва на Гончара 17-23, обмежили поверховість на Музейному провулку тощо. ЮНЕСКО допомагає нечисленним українцям захищати центр Чернівців і Львова – звісно, ця організація, вона як кістка в горлі.
А шановному пану міністру Чернишову дякую за таку непересічну відвертість. Раніше таке говорити соромилися, але ж епоха бідності вже скінчилася.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2426794.html.
Tags: київ, подонки, рейдеры
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan Грудень 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments