Salus populi suprema lex (988) (don_katalan) wrote,
Salus populi suprema lex (988)
don_katalan

Кожна кухарка

Igor Lutsenko
На фото – негідник Андрій Вінграновський, котрий очолює «Київгаз».
Ще з останніх років правління Януковича я вважаю його одним із наймерзенніших персонажів новітньої історії. Саме коли він очолював Департамент охорони культспадщини у Мінкульті, руйнування українського спадку було поставлено на конвеєр.
За гроші пам’ятки вилучалися з реєстру, за гроші «монахам» московського «патріархату» дозволяли руйнувати Лавру, за гроші погоджувалися найбільш людоїдські будівельні проекти у центральній частині Києва.
Зокрема, саме Вінграновський погодив у 2013 році будівництво 55-метрової багатоповерхівки на місці гастроному на Хрещатику. Котрий кілька років тому, за дивним збігом, горів.
Тепер ця людина очолює «Київгаз». Можете уявити про якість управління.
Я не маю зараз жодних доказів, чи причетне це підприємство до страшної сьогоднішньої трагедії з вибухом газу. У ЗМІ кажуть, що напередодні міняли лічильники, було чутно запах газу, і жителі скаржилися. Будемо слідкувати за слідством.


Пост спочатку надрукований тут: https://don-katalan.dreamwidth.org/2429033.html.
Tags: левые, подонки, прдоны, україна
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo don_katalan december 29, 2014 14:39 116
Buy for 50 tokens
Расшифровка секретного плана адмиистративно-территориального устройства России после ее распада От гуляющих по сети различных вариантов "государственного" устройства будущего российских территорий отличается наличием территорий в совместном управлении, возвратом исторических территорий…
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments